Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj priatel ma prestal milovat

Príspevok v téme: Môj priatel ma prestal milovat
wolff

mam vazny problem uz niekolko tyzdnov, a nech sa snazim, nech ho riesim akokolvek som uz zufala, nedokazem zachranit nas vztah. druha zena v tom nieje, to viem naisto, pretoze z prace chodi rovno domov, ak si aj vecer niekam vyjde, tak vzdy ideme spolu, cez vikendy. zistila som to pred 4-5 tyzdnami ze je ku mne chladny, uz mesiac mi nepovedal ze ma miluje, sex sme mali pred 2 tyzdnami-/ja som sa urobila 3x, jeho som chcela nakoniec dokoncit pusou, no neslo to, odtiahol mi hlavu a povedal nechaj to tak./ snazim sa nedavat najavo ze sa nieco deje, prave naopak som k nemu pozorna, mila, kazdy chlap by si zelal to iste. ;( Dnes som mu poslala na mobil 2 erot. fotky /niekedy sme si zvykli posielať, nazhavit sa na vecer/ cakala som aspon smsku, no pol dna sa mi vobec neozyval, ked som mu napisala ci ich dostal tak mi odpisal- ano,pa. Vcera som sa ho pytala ako je v praci ci z neho nieco vytiahnem ani bohovi. Takisto som sa chcela vecer s nim milovat no nepolohlo s nim,/ niesom skareda zena som mlada, a myslim ze dobre vyzerajuca/ Inokedy vedel na mna aj ziarlit, na kamaratov svojich ziarlil, a teraz nic, lahneme si vecer tak sa otoci a spi, ani sa neprituli, ani nic. Neviem co mam robit som bezradna, dievata zazili ste nieco take? pomaly ale isto ma prestava lubit. :´(

Emilia tulejova

Ahojte rada bisomsa podelila orady viete mám veľmi ťažký život prešla somsy toho dosť sklamala somsa us trikrát ateras som našla lásku ces fb us sme spolu tri roki moje rodičia žijú vanglicku aja som naslovensko pribabe začiatok znim bol pekní veľmi somsa zaľúbila doňho sporom sa us ukazoval akije us sme sa hádali prenic zanic potom som ho zobrala do anglicka primojej rodine tam sme spolu boli pol roka potom sme prišli domov na sk a dvatizde sme spolu žili unich domov ale niečo sa stalo pohádala somsa jeho mama začala kričať že pratanie atak pomáhala som ráno som stávala varila pokim oni prišli správe a ešte sito neváži a on sa zamna nezastal tak som šla preč ubabki a on sa okná nezaujíma stále je zbratancom chodieva vpresove a jabivam tu ani nezajde ani nezavola lebo nemá tel aked príde tak stále sahadame bil ma aj viac krát aj keď sme spolu žili prosím poraďte .I mi ľúbi ma tokcem zistiť prečítajte si čo som napísala aotpiste trápim sa stále plačem libimho scelim srdcom ale neviem či aj on mňa pirate mi dakujem

Ladycat

Nevera v tom neni, tiez sa prikláňam k tomu, ze ide o jeho osobný problém, dokonca v tom môže byť aj nejaký zdravotný problém (a s tým najskôr chlap bojuje sam v sebe). Takže nevešaj hlavu, hlavne na neho netreba tlačiť, sam sa rozhodne, kedy je čas ti nieco povedat, dovtedy buď trpezlivá. Drżim palec.

maly zufalec

ahojte mam podobny problem s priatelom sme spolu uz 4 roky mame spolu 3rocneho syna a tiez zostal voci mne v poslednej dobre taky chladny odmerany...kym teda nepride na to ze chce sex v tedy je mily pritulny...ale dost davno mi uz nepovedal ze ma miluje ako niekdy...velmi ma to trapi bojim sa ze ma uz nemiluje a ked sa s nim o tom rozpravam tak mi len povie ze ma miluje ze ci to ja sama necitim ze on nieje uz ziadny pubertak a nebude mi to hovorit na silu len v tedy ak to bude chciet povedat on sam...rano uz nedostanem pusu ked si sama o nu nepoziadam citim sa tak nepotrebne tak nemilovane tak samo...proste asi nedokzaem zit bez jeho prejavov naklonnosti voci mne je to len nieco na co som na zaciatku nasho vztahu bola zvyknuta neviem co mam robit ako ho rozhybat ozivit to co bolo na zaciatku poradte mi ptosim uz som vazne zufala dakujem

andreaaaa

Urcite si necitaj kometare ako ti pisu ze ta podivedol a neviem co,to ta len rozdepkuje a zacnes premyslat nad hlupostami (zvacsa to pisu prave tie dievcata,ktore si ani z vlaku nevedia predstavit co je to 5rocny vztah). Nie nepodviedol ta,(chlap ktory podvadza sa urcite nesprava takto ako ho opisujes) len prechadza urcitou svojou osobnou fazou-krizou, ktorou ta nechce zatazovat alebo cosi podobne, daj tomu čas. Ja by som ho urcite nenutila ani do ziadnych rozhovorov ani nicoho podobneho on sam ak bude chciet ti to povie. :-))) Drzim palce

elena...

vzťah nie je len sex a veci okolo, mali by ste mať najprv to súznenie medzi sebou, priateľstvo, podobný intelekt, pocit, že sa možete jeden na druhého spoľahnúť, môžete mať rôzne názory na čokoľvek, ale základom je mať spoločné životné túžby a plány, keď máte toto, tak ten sex je toho všetkého oslavou, a tie fotky, neviem je to podľa vášho gusta, muži túžia aby matky ich detí boli - čisté. Dávaj nato pozor, keď chceš vedieť viac, opýtaj sa čo sa deje a čo sa zmenilo, hlavne či sa nedozvedel, že má nejakú chorobu, či za niekym nesmúti, či niekomu niečo nespôsobil nejakú škodu, ku ktorej sa bojí priznať, proste vylúčiť tieto veci, a keď nepovie, tak v tom je nejaká iná.

jedulka

odpovedam> velmi pěkně jsi to napsala.
Mudr.Plzák radil,když je takováhle krizička je nejlépe se od sebe na 14 dní rozdělit.Žádný kontakt,ani telefonát,nic.
Moje známá na to měla univerzální metodu.Nebyla moc hezká,ale muže měla přímo alfa samce.Když nevěděl roupama co by,tak se ona sbalila a utekla z domu:)Nahoru na kopec,lehla si na celtu a dalekohledem sledovala cvrkot doma.Večer nabo na druhý den se vrátila s tím,že co se děje,že šla jen ke kamarádce,mezitím co on úplně vyšiloval:)

zen.myslenie

ahoj ja si to myslim takto-je tu vidiet zakladny rozdiel v mysleni medzi muzami a zenami-poviem ti to takto:myslis si ze ona sa takto zamysla vkuse co ake je to medzi vami co si myslis a co znamena ked si sa vtedy alb vtedy odtiahla alb tak na neho pozrela? haha urcite nie to len my sme take a rozoberame tak aj xlapov pri tom oni su totalne jednoduchi!! oni proste myslia naseba a bodka a to ti radim aj ja-mysli c prvom rade na seba-ak ta nieco trapi jasne mu to povedz co ta serie nex si to uvedomi naco sa ho vypytovat co je v tom -povedz mu co ta na nom stve a ze ked xce byt s tebou nex si to uvedomi..a druha vec tak ako sa zamyslas nad nim na to zabudni a zacni riesit seba aby si bola stastna-ak sa ti xcexod von xod sportovat hocico a nie je to ani dobre aby si bola na nom taka zavysla a uvidis co sa stane..bud budete stastni obaja aj spolu alb proste to tak nema byt to sa neda vynutit..
dalsia vec je ta ze kazdy xlap je iny-neexistuje navod ako a preco..moj mi prestal hovorit zema miluje asi pol roku lebo proste je taky-ze naco ved to viem-a zvykla som si a sme spolu 4roky..zaklad je neriesit si sama v hlave jeho ale mat otvoreny vztah a vediet sa rozpravat alb potom sa sustredit na seba a uvidis ako sa ten druhy prisposobi-ved o tom je vztah mas byt stastna a nie riesit co si onmysli a citi..

Scarlet123

ahoj,ja riesim tento isty problem,nase hadky pre hluposti sposobili,ze je zrazu zhnuseny zo vsetkeho,neprejavuje mi city,co aj priznal,ale takto sme nikdy nefungovali a ja bez jeho prejavov lasky zit nedokazem.Kazdy den premyslam ci mam odist z tohto vztahu,kedze tych problemov je viac a mam pocit,ze si ma vobec nevazi.Parkrat sme uz od seba odisli,max. na 5 dni a vzdy zistil ako velmi mu chybam,lenze ja nie som cirkusant a problemy sa maju riesit spolu a hlavne nemilovat partnera len ked je dokonaly,krasny,mily,ale milovat aj vtedy,ked si to ten druhy mozno pre jeho spravanie nie vzdy zasluzi,on je vsak zbabelec a bol by najradsej keby som odisla a ked sa mu to bude hodit vratila.Moj odchod ak k nemu tentokrat dojde,vsak bude konecny a posledny.Drzim ti palce,aby si to dokazala vyriesit hlavne k tvojej spokojnosti,viem velmi dobre co citis a ako ti je,zial sama si neviem rady:(

Ginger.xy

A ešte dodám fakt, že ak som sa ho spýtala, či sa z jeho strany ku mne niečo zmenilo, lebo sa mi zdalo, že je to iné, tak nerozumel ani mojej otázke. Pretože podľa neho bolo všetko fajn, len hold chýbali mi kus činy. Nie len ženy, ale aj muži mávajú svoje stavy a svoje dni..nie len oni, ale aj my sa musíme naučiť chápať ich :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môj priatel ma prestal milovat - Fórum - ZDRAVIE.sk