Môj priatel ma prestal milovat

Príspevok v téme: Môj priatel ma prestal milovat
wolff

mam vazny problem uz niekolko tyzdnov, a nech sa snazim, nech ho riesim akokolvek som uz zufala, nedokazem zachranit nas vztah. druha zena v tom nieje, to viem naisto, pretoze z prace chodi rovno domov, ak si aj vecer niekam vyjde, tak vzdy ideme spolu, cez vikendy. zistila som to pred 4-5 tyzdnami ze je ku mne chladny, uz mesiac mi nepovedal ze ma miluje, sex sme mali pred 2 tyzdnami-/ja som sa urobila 3x, jeho som chcela nakoniec dokoncit pusou, no neslo to, odtiahol mi hlavu a povedal nechaj to tak./ snazim sa nedavat najavo ze sa nieco deje, prave naopak som k nemu pozorna, mila, kazdy chlap by si zelal to iste. ;( Dnes som mu poslala na mobil 2 erot. fotky /niekedy sme si zvykli posielať, nazhavit sa na vecer/ cakala som aspon smsku, no pol dna sa mi vobec neozyval, ked som mu napisala ci ich dostal tak mi odpisal- ano,pa. Vcera som sa ho pytala ako je v praci ci z neho nieco vytiahnem ani bohovi. Takisto som sa chcela vecer s nim milovat no nepolohlo s nim,/ niesom skareda zena som mlada, a myslim ze dobre vyzerajuca/ Inokedy vedel na mna aj ziarlit, na kamaratov svojich ziarlil, a teraz nic, lahneme si vecer tak sa otoci a spi, ani sa neprituli, ani nic. Neviem co mam robit som bezradna, dievata zazili ste nieco take? pomaly ale isto ma prestava lubit. :´(

odpovedam

ked chlap povie, ze vsetko je ok, tak to tak ber. ak ma problem, tak ho chce vyriesit sam. chlapi vacsinou nemaju radi, ak im zeny chcu pomoct - potrebuju doveru, ze to zvladnu sami a ze nie su neschopni a odkazani na druhych. Proste to nechaj tak. urob si odstup aj ty a ked tvoj chlap zisti, ze ta lubi, sam sa vrati a bude o teba bojovat. hlavne mu teraz vela lasky nedavaj. on sa potrebuje sustredit na nieco ine. ty sa sustred na seba a rob to, co si doteraz nemohla. bud viac mimo neho, rob si vlastne aktivity. a on si zatial poriesi, co ho trapi...

wolff

lebo viem presny cas kedy chodi do prace aj z prace. Kazdy volny cas sme spolu, velmi o tom pochybujem, aj ked moznost tam je. Nikdy nevies. pozname sa 5 rokov z toho 3 spolu byvame. Sme zasnubeni od vianoc a na druhy rok sa mame brat. Ja nerobim unahlene zavery, ale nikdy sa takto nespraval, ja len neviem co si mam o tom mysliet. Kazdy den s nim rozpravam, vypitujem sa, no vzdy sa dockam odpovede nic sa neboj zlatko, vsetko je pohode. Tak potom preco nema vyse mesiaca ku mne ziadny cit, ziadne slova, sex sme mali kazdy druhy den, a teraz? ja uz neviem ako z neho vytiahnut pravdu

odpovedam

Ach jaj... robis zakladnu chybu, ze ked sa muz odtahuje, ty ho tahas naspat. Ked vidis, ze si od teba robi odstup, tak mu ho dopraj. Maj svoju hrdost a nedavaj mu najavo, ze bez neho nedokazes byt. Nevnucuj sa mu, nevypisuj, nevolaj, neozivuj vztah...

Daj mu vydychnut, nedavaj mu lasku. inak si nikdy nebude moct uvedomit, ci mu chybas. Idealne by bolo, kebyze sa tvaris lahostajne, najdes si novy konicek, zacnes sa viac starat o seba, nie jeho, zacnes sa tvarit hrdo (nie urazene, ale vyrovnane)... proste venuj sa samej sebe, nelakaj ho na sex - iba sa ponizujes. Nepros a nevyzaduj od neho lasku.

Daj mu sancu o teba zabojovat, lebo tym, co robis, mu len davas najavo, ze si pre neho ista a on o teba bojovat nemusi. Lebo aj ked je k tebe chladny, vobec o teba neprichadza... ak mas moznost, chod niekam prec(chata, dovolenka, damska jazda, rodina...)

Dadula56

Skusas vsetko okrem uplne jasnej moznosti - normalneho rozhovoru. Mozno ma on nejaky problem, mozno ho nieco trapi, mozno je unaveny alebo ma jednoducho obdobie, kedy nema naladu. Skus rozmyslat aj tymto smerom, nielen o sebe.

nathalia09

ako vieš že nemá inú??
iba tak z ničoho nič ostal chladný??je to možné??skús si ho nevšímať nejaký čas,či to s ním pohne.