Antikoncepcia a akne

fraisee

Veronika L - jasne ze su v tele hormony,to sme sa ucili na zs, ale hormony a tabletkach - to je ine kafe, rozhadze to cele telo.. neviem pokial mate az take porblemy s akne, no tak tie hormony berte, ked pomahaju, ak to za to stoji

sofija

aj ja siidem dat predpisat antikoncepciu ...lenze ja idem brat roaccutane tak mi kozna povedala ze si to musim dat predpisat s tym,ale mam priatela a antikoncepciu som chcela aj tak cize mi to padlo vhod...len ja sa bojim ci mi kozna nebude robit zase prehliadku...z toho mam traumu...ked som tam bola v 13tich tak do mna pchala spilku s vatou a odvtedy sa tam bojim ist

cmuk

Fraisse ver mi, ze keby si mala take problemy, tak by si bola ochotna postupit hocico. Neviem ale niektori ludia vkuse hlasaju ako to treba liecit cez stravu a neviem co, ale obcas to naozaj nejde a aj ked sa najviac snazis tak vyzeras o to este horsie. Podla mna keby kazdy clovek mal tazkeosti s horsim typom akne, tak by urcite postupil. Je lahko nieco hovorit, ked niekto nieco neprezil...

Veronika L.

fraisee - preco by nebolo vhodne brat hormony okrem ineho aj kvoli akne, niektore su vyvinute specialne preto s tym rozdielom, ze maju zaroven aj ochranny efekt proti nezelanemu otehnotneniu a pokial viem nejdednej z nas uz pomohli a ovela viac ako kadejake chemicke ci kozmeticke blbosti (samozrejme nic proti nim) a potom ty si myslis, ze v tvojom tele sa nenachadzaju ziadne hormony???????? jasne, ze hej!!!!! Prave ak mas v tele viac muzskych hormonov sposobuje to vyskyt akne, nadmerneho ochlpenia a neviem co este, takze podla mna je uplne normalne ked to chces ovplyvnit tym co na to plati, nevidim v tom ziadny problem. Prave naopak.

Hviezdicka

hey ale ked mi ju predpise kozna s tym ze na tvar, bude to mat aj iny ucinok? :)) myslim pri sexe? hmm?? lebo mne ide hlavne o to.. len maskovat pred fotrovcami musim s koznou :))

Hviezdicka

hey, ale ked to navrhnem koznej, tak ci jej nebude vadit ze zasahujem do jej prace... no uvidim, ked pojdem na kontrolu, ckusim je to navrhnut a ked nic, pojdem ku svoje gyn. :P a uz si nieco vymyslim :))

lauraa

mne dala antiku bez problemov kozna... no musela som chodit ku nej na testy krvne, ak by ti aj kozna nepredpisala, chod ku gynekologicke a rodicom povedz, ze mas od koznej, ved to je jedno... ;o)