Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko minate na kozmetiku a z akych penazi?

Príspevok v téme: Kolko minate na kozmetiku a z akych penazi?
zuzula24

Ahojte ... Zaujimalo by ma, kolko date mesacne na kadernicku/kozmetiku/drogeriu. Som treti rok na materskej a manzel mi stale vycita, ked idem ku kadernicke alebo si kupim nejakay krem. Doma chce mat krasnu zienku - co dava stale jasne najavo - ale ja to z materskej nezvladam ... Ako to riesite vy? Da vam niekedy manzel/partner peniaze na tieto ucely? Dakujem ...

soffa

nedava mi peniaze na kozmetiku,ved mame vsetko spolocne,tak ak on si da na cigarety,tak ja na kozmetiku..alebo mi sem tam kupi,aby ma potesil.u nas nie je problem.,pretoze sme obaja zamestnany,tak si doprajeme...

ebi777777777

zuzula,,,píšeš, že "trošku sebec", mám pocit, že vážnosť situácie vôbec nepociťuješ,, takto sa normálne starajúci manžel, otec detí nespráva, a to že je z rozbitej rodiny, takéto správanie neospravedlňujú, pravý opak, mal by dať všetko svojej rodine, keď to on žiaľ nedostal,,, je to posledný muž ktorého by som stretnúť chcela,,,, ak ešte môžem povedať svoj názor, ten muž si ťa vôbec neváži!

Lulu2011

Lienka, ze vysudila pekne alimenty :)) haha mozno by tam vysudila 100 eur dokop yna vsetky 3 deti a nemala nai na rozok

Lieenkaa

Prepac, ale chlapa co sa obzera za 20tkami a pri tom ma doma zenu a dieta.. by som kopla do riti.. vysudila slusne alimenty a chodila na manikurky,pedikurky,masaze, do jacuzi a saun,solariek,....;-)

Dadula56

Manzel ma zaujimavy pristup - porodila si si deti, tak si ich aj zaplat. Mozno by sa nad tym este dali privriet oci, kebyze nie ste manzelia, nemate deti a zijete spolu, ze si kazdy hradi svoje. Ale toto?Teba to vobec nezdviha?Lebo sa o tom vyjadrujes ako o navrhu na nedelny obed, pianko, manzel mi neda peniaze, lebo je zvyknuty, aby sa kazdy staral o seba. Len chces poradit lacnu kozmetiku a ko si lacno udrzat vzhlad 20 rocnej, lebo pan manzel je mlsny na mladsie. Zasnem, naozaj...
A inak lacnu a celkom fajn kozmetiku ma alverde, ale myslim si, ze to je tvoj najmensi problem, kde dostat za dobru cenu telove mlieko...

Emily opat

Z rozbitej rodiny, kde sa kazdy staral sam o seba..... Tak to hovori za vsetko, aby sa aj ta jeho sucasna nerozbila....

Lutujem ta, ze mas takeho chudaka sebeckeho za muza, co vyznam slova rodina doteraz nepochopil.

zuzula24

No, to ze je trosku sebec, to viem ... ja som mu parkrat naznacila, ze ma nemoze porovnavat s 20tkami (hoci nie som na tom az tak zle, kedysi som robila fitnes a tak pri vyske 168 mam spat svojich 54 kg a snazim sa doma aj cvicit) ... len ma stve, ze on mi na ulici alebo niekde vo vyklade ukaze, co sa mu paci s poznamkou "take si kup" ale na moju odpoved, ze nemam za co nereaguje ... on je z rozbitej rodiny, kde sa kazdy staral sam o seba a ocakava to aj odo mna ... parkrat uz naznacil, ze by som si mohla najst lepsiu pracu, no mne praca ucitelky pri troch malych detoch vyhovuje ... a da sa po veceroch robit aj popri ... Dakujem vam vsetkym za vase nazory, pomohli aj tipy na nakupy a slubujem, ze sa s drahym poorozpravam - nie som vsak zvyknuta chodit zobrat peniaze na seba, avsak do prace sa vraciam az v septembri a pol roka len tak "natural" nie je nic moc ... Este raz dakujem :-D

katus

ahojte...ja sice este nie som na materskej ale aj tak sa snazim troska posetrit kozmetiku...tak napriklad kupujem liciace vecicky v pupe ked je vypredaj vacsinou po euricka..a to spiraly,lesky,ceruzky...a parfem si kupim ked natrafim v 101 drogerii..mavaju tam dopredaje tak niekedy sa to oplati za par eur kvalitny parfemik zohnat..no a sprchace kupujem v dm..balea..
ale to je len na cloveku ci si moye dovolit viac alebo nie ..kazdopadne by ani tej tvojej polovicke neuskodilo keby ti nieco pekne kupil..a roymaynal si ta ci uz parfemom alebo niecim takym

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko minate na kozmetiku a z akych penazi? - Fórum - ZDRAVIE.sk