Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravidelne chory

Príspevok v téme: Pravidelne chory
lobogo

zdravim, nema niekto prosim vas nejake overene rady na zvysenie imunity alebo nieco co by mi pomohlo ? Ako dieta som byval chory raz za rok-dva, no posledne roky sa to so mnou nejako tiahne a som chory podla mojho vkusu az prilis casto, minuly rok sa zdalo, ze uz sa to znova dostalo do normalu, ale akonahle prisiel december, tak je to tu znova, za posledne dva mesiace som snad uz treti alebo stvrtykrat chory a nech robim co robim, nedokazem tomu predist. Nejake rady by bodli. Vdaka.

soffa

zacni brat kvapky drags imun-(inak povedane dracia krv) je to "zivina zo stromu z afriky" riedi sa to s vodou,berie sa to 3 tyzdne a tyzden pauza.stacia 3 kvapky v pohari vody.stoji to okolo 20 eur,ale ak spocitas lieky a doplnky tak to mas ovela drahsie.ja uz nie som chora asi 5 rokou odkedy to beriem...a to som stale mala herpesy.skus pozriet na stranku www.energy.sk..

modráčik

lobogo:ak uz ta oslabena imunita tam je, doporucujem prirodnu detoxikaciu organizmu a po nej uzivat doplnok vyzivy, ktory podpori imunitny system.Pokial neurobis detox, bude sa to stale vracat.Ak chces viac info,klikni na modracik a napis, mozeme komunikovat konkretne.

Nelline

Ahoj, no mne predpísala imunologička na zníženú imunitu Imunor. Skús sa na to popýtať, prípadne nech ti spravia testy a podľa toho. A ešte som chodila k nej aj na také injekcie ale už neviem ako sa to volalo, tiež na imunitu.

irena g

Mozes pit aj himalajske caje napr.Shatawari, Varuna, alebo caj Chanca piedra, z lekarne caj Urosept a ine bylinkove caje.

mariaR

máš asi oslabenu imunitu chýbajú ti určité látky ked sa to stále opakuje odporučila by som ti zloženie z 4 druhov rias je to drahšie, ale stojí to za to, dá ti to organizmus doporiadku,

spaceboy

ahoj, vela vitaminu C, otuzovat sa, velmi dobre je plavanie, tiez prechadzky na cerstvom vduchu, a nakolko crevna flora sa podiela na celkovej imunite organizmu, mal by si uzivat probiotika

house

denne cesnak , cibula, vitamin C, a nezabudnut hlavnu medicinu 52 jka slivka, ale iba jeden ...a pohyb na cerstvom vzduchu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravidelne chory - Fórum - ZDRAVIE.sk