Zmenili by ste osud ludstva, ak by ste mohli?

Príspevok v téme: Zmenili by ste osud ludstva, ak by ste mohli?
milli11

Boli tu nejake temy o vesticiach a urcovani buducnosti.

Tak ma napadlo, ak by ste vedeli o osude, ak by ste mali tu moc, zmenuli by ste ho? Ak by ste vedeli, ze ak urobite nejaku vec, bude to koniec niecoho a nastane nieco zle?

Teraz myslim konkretne volbu noveho papeza. A je verejne zname proroctvo, ze posledny papez bude cierny. A po nom vraj maju nastat zle casy. A jednym z horucich kanditatov je cernoch, ktory ma meno podobne ako Peter a Peter ma by byt posledny papez. Myslite si, ze ti kardinali zvolia cernocha, lebo si myslia, ze uz nastal ten cas alebo to pre pokoj radsej odlozia a papez bude znova biely?

kabel

no boze, nejaky koniec sveta...vsak zomriet musime tak ci onak, tak co sa budem stresovat nejakym ciernym papezom??

Blondula

ja si myslim,ze kedze je to "predpovedane",tak zvolia toho cernocha,lebo ved musia !!! :D co sa tyka konca sveta,tak znicime sa my ludia !! lepsie povedane...uz sa nicime pomaly....

Mimulus

To je to isté ako keby si chcela od ľudí aby zvolili do národnej rady dobrých a spravodlivých :) A vidíš ľudia chcú zmeniť a menia ale stále tak isto :D

Ja som za koniec sveta. Veď už mal prísť dávno. Je úplne jedno či zvolia toho čierneho pápeža alebo nie - koniec sveta podľa mňa už dávno začal a vôbec nezávisí na cirkvi!