Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

Peterarab

Peter 220.. ja to uz mam takmer rok. (predtym 6 rokov som nebol u lekara..)
Zacalo to rezanim v podbursku mechure, ked som sa rano zobudil.. potom to preslo na hradzu/konecnik a odvtedy stym bojujem.
Bol som asi u 20tich lekaroch a urologoch.. nikto nepomohol, bolest v konecniku stale pretrvava. Nastastie nemam problemy s mocenim.. len odkvapkavanie na konci mocenia.
Najviac stym pomaha tramadol 50 - 100mg a Lyrica... Lyrica je nato naozaj vynikajuca, posobi proti neuropatickej bolesti a je snou zivot lahsi .. ovela lahsi.
Problem to ale nevyriesi.. najvacsi problem je presediet cca 9 hodin denne v ofise- sedenie je naozaj bolestive. vikendy napriklad su ovela lahsie ked tolko nemusim sediet. Mam 24 rokov a dost mi to zmenilo zivot..
Zivot je ale boj a bojovat musime nadalej ;)

peter220

Chlapi zapalom trpim niekolko rokov..... co my velmi pomohlo bola.. a v diskusii som to vobec nenasiell... masaz prostaty... verte neverte... pomahalo my to proti bolestiam a aj viem ci mam prostatu zapalenu alebo nie... moze vam to robit manzelka.... alebo samy... prvy krat to nie je az take prijemne... ale casom... uvidite zmeny.... a najlepsie je to spojit spolu s ejakulaciou... asom sa vsetky bakterie daju prec.... ma niekto takuto skusenost?? Budem rad za dalsiu diskusiu...

Toblerone

Čo mám ja skusenost tak doktori ked už su v koncoch tak ta pošlu akurat tak k psychiatrovi. Mne moj doktor ani neveril že mam take bolesti. bol som u neho za hypochondra. Ale ani ked som bol u druhého tak to nepomohlo. Mne to pripadá jak keby si s tým vobec nevedeli rady. A ked je človek ženatý tak má z toho jasné že aj stresy lebo o sexe sa nedá už hovorit pri takých bolestiach. Ja som si už pripadal jak kripel totalne odrovnaný človek. Tak akurát na slučku. A čo ma zachranilo že som nakonec predsa bol u psychológa. Teda žena mi to vybavila lebo sa už fakt nedalo čo aj chápem lebo som bol totálny magor. A ten psycholog bol zhodov okolnosti spolužiak inej pani psychologičky ktorá okrem degešov lieči aj telesné choroby. Tak mi ju odporúčal aby som vyskúšal no a až to mi pomohlo tá liečba u nej. Chlapi nevzdavajte to nikdo vam neuveri ake su to bolesti len ten kdo to sam zažil.

RNG

Ak chces kvalitne a ucinne protizapalove a ciastocne aj antimikrobialne, odporucam najma curcuminoidy s bioperinom, davka 3 x 1500 mg, pozri najma na vyrobok firmy Doctor's Best Curcumin C3 complex,. najdes ich napr v iherb.com

RNG

Protizapalove potlacaju zapaly. antimikrobialne ale potlacaju mikroby , co ich sposobuju. Samozrejme velmi vela pre to urobia probiotika, co nam vyrobia az 70% vsetkych protilatok v tele, a nie rozne parazitne kultury, co sa v tele usadia a produkuju len toxiny a karcinogeny.
Preto v prvom rade kazdemu odporucam si nasadzat kvalitne probiotika a krmit ich a rozmnozovat kazdodennym branim zmesi roznych mikrovlaknin, ktorycyh v nasej civilizovanej potrave nemame ani zdaleka dost na udrzanie dobrej probiotickej crevnej flory.
Docasne sa daju brat aj rozne antimikrobialne ako citricidal, extrakt z olivovych listov, oreganovy olej, lapacho, collostrum, monolaurin,berberine a ine.
Samorejme v dostatocne velkych, ucinnych davkach, nie len "ukazkovo"

Carol128

RNG - co tak dat chlamydiu pneu. nabok a poradit ako to s tou chlamydiou tachomatis ? :D
Tu chlamydiu mi po PCR teste uz nenasli, zapal prostaty ale pretrvava... a urcite mi neprisiel zo vzduchu len tak ked prave nasli tam chlamydiu trach., ktora je casty posobca tohto zapalu.
Myslis ze ta dieta + bratie protizapalovych pripravkov pomoze s tym zapalom ?
Diky moc

RNG

Jano, o to viac som nadseny s tymi dvoma pripadami co sa nedavno udiali kde obaja mali diagnozovane jasne chlamidie pneumoniae a pri poslednom teste po niekolkych mesiacoch brania extraktu z olivovych listov v tej davke(3 x 300 mg oleuropeinu) im v krvi uz nenasli chlamidiu pneumoniae. M
ozno to bolo len to, ze ju maju natolko potlacenu, ze citlivost testu to nepreukazala ale aj tak sa jedna o obrovsky uspech, lebo dlhsim branim sa iste potlacia aj pripadne uz nediagnozovane zvysky tejto pliagy.

Naviac su aj ine ucinne latky na tieto vnutrobunecne parazity(aj ine vnutrobunecne) ako kvapky samento, coumanda a banderol. Vsetko neskodne doplnky a nie ako kombinacia silnych antibiotik, co ked beries vyse roka, tak ti velmi pravdepodobne poskodia telo.