Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

Jano08

RNG - je velky rozdiel medzi chlamydiou trachomatis, ktoru zlikvidujes (alebo utlmis) aj silnou dietou a pneupneumoniae, ktora ti poziera cely organizmus aj ked beres niekolko antibiotik spolu.

RNG

Nuz prave mi napisal dalsi, co mu vo februari diagnozovali boreliozu a chlamidie pneumoniae, a po mesiacoch brania vacsich davok extraktu z olivvych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) a NAC( 2 x 600 mg) mu z krvi viac nenasli protilatky na tieto nakazy, tj su minimalne znacne potlacene alebo uplne znicene. Hura!!! Predsa len tie moje lekarske zdroje maju pravdu!

Carol128

Ivka1, poslal som ti email, dakujem :)
Zorro33, porozpravaj nam viac o tvojom probleme, ake si mal priznaky, co ti sposobilo ten zapal? mal si ho chronicky bakterialny ci nebakterialny ?
Ako dlho ti trvala liecba a ako ta liecila Albertova.
Za hoci aku radu ti dakujem moc

Zorro33

Bol som u nej najskôr na vyšetrení a následne som bral nejaké prírodné lieky. Bolo toho viac. Dala mi do poriadku aj iné veci také podružnejšie ale tá prostata bola pre mňa prioritná.

Zorro33

Ivka, o žiadnom polobohovi ani bohovi som nič nenapísal. Spomenul som, že mi pomohla, to je všetko. Keby tu nebolo dosť dobrých liečiteľov, tak by sme boli všetci chorí. A je tu aj dosť dobrých lekárov. Netreba byť citlivý keď niekto chváli iného a nie nás. Asi vie prečo. Ty si možno tiež dobrá terapeutka, ale teba nepoznám.

Zorro33

Prosím ťa čo sa navážaš? Napísal som, že mám za sebou veľa pokusov, ale momentálne som fit, žiadnu liečbu nepotrebujem. To keď niekto odmietne tvoje rady, hneď tasíš kalašnikova? Sa spamätaj. Všetko je na dobrovolnej báze, žiadne nátlakové akcie. Každý si vyberie čo mu najviac vyhovuje.

Ivka 1

Nehádajte sa , Carol128 sa odmlčal , asi už nepotrebuje rady . A zase nerobte s pani Albertovej poloboha , na Slovensku sú aj iní lekári naturálnej medicíny, ktorí dokážu pomôcť a liečiť človeka ako celok.

Tominem

Je nejaka choroba, ktoru netreba liecit poriadne a celkovo ? Sa tu tvaris, ze si zozral vsetku mudrost sveta. Ja som len odporucil nieco, co ma extremne silne protizapalove ucinky a mohlo by pomoct.
ac-11.com
A Pygeum africanum odporucaju aj lekari po celom svete, to ze si o niecom nepocul neznamena,ze je to blbost