depresie zo vzhladu

Príspevok v téme: depresie zo vzhladu
petuliatko

mam strojcek. mam vyrazky. citim, ze som skareda, aj ked myslim, ze ked som mala okolo 11 rokov, bola som velmi pekna. bez sprosteho strojceka, ktory som ani vobec nepotebovala, lebo kebyze stesa vtedy na mna pozreli, mala som krasne rovne biele zuby... bez vyrazok som bola.
ako sa mam z toho dostat?

AKO MAM ZACAT MILOVAT SVOJE ZUBY AJ SO STROJCEKOM?
hanbim sa za strojcek, za vyrazky. citim, ze moj zivot je skazeny...

donča

ahooj petka,no ja som mala nedavno taky isty problem a neboj dobre to poznam ked som mala 13 rokov bola som tiez velmi pekna teda vsetci to hovorili neviem ci to znie namyslene ale je mi to jedno ide o to bay som ti pomohla potom sa nieco stalo ja ani neviem preco ale pribrala som mala som kruhy pod ocami deprsie...citila som sa hrozne a nechcela som chodit ani von potom som si uvedomila ze to jednoducho tak uz dalej nemoze ist a zacala som chodit na korcule behavat chodit von s priatelmi...schudla som asi 5 kil co nieje ani moc vidiet no uz mozem aj super spavat takze nemam ani kruhy pod ocami a nasla som si priatela ktoreho mam velmi rada a aj keby ma trz chcelo uz vela chalanov nikdy by som sa ho nevzadala....ide o to ze vsetko zalezi len a len od psychykya od toho ako si uvedomujes niektore veci a mala by si si hlavne uvedomit ze vyzor nieje v zivote to anjdvolezitejsie a ze kazda baba je pekna ale ina=)))