Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnisavy zapal pri mrtvom zube s korunkou

Príspevok v téme: Hnisavy zapal pri mrtvom zube s korunkou
Fantazia

Dobry den, len zopar dni po navsteve dentalnej hygienicky sa mi vytvoril hnisavy zapal s opuchom pod mrtvym zubom s korunkou, zub ma vobec neboli. Cistim si zuby solo kefkou aj medzizubnymi, absolutne tomu zapalu nerozumiem, nakolko kamen mam cerstvo odstraneny, a medzizubne priestory poctivo cistim denne. Bola som u zubarky, rtg neukazal nic podozrive na koreni.. Po vycisteni na dentalnej hygiene sa mi ale hnis opatovne tvori, a ja som zufala... Robim pre zuby vsetko, a stale hnis neodchadza.. :( Co este mozem urobit?

rocky23

ahoj, takze mas problém a to dost velký, dávaj si pozor, aby sa ti to nerozsírilo aj na zdravé zuby, nebodaj celé dasno, musís si to cistit, aby ten hnis vytekal, u zubárky si uz bola, ale más stále problém, tak tam chod este raz, v lekárni sa popýtaj co by ti mohlo pomoct, nejaké výtazky z arniky, kamomila a tak, cítala som, ze aj zuvat klinceky pomáha. Poobzeraj sa po nejakých tinkturach a cajoch z liec. rastlín napr. www.afrabio.sk Vela stastia a skoré uzdravenie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnisavy zapal pri mrtvom zube s korunkou - Fórum - ZDRAVIE.sk