Zaujimaju ho ine zeny

Príspevok v téme: Zaujimaju ho ine zeny
kvettinka

ahojte
mojho chlapa zaujimaju ine zeny viac ako ja, strasne sa po kazdej pozera, ked ideme autom tak mu iba hlavu vykruca, pozera si fotky neznamych zien, uz som sa o tom s nim rozpravala povedal ze jeho zaujima vsetko a nevidi na tom nic zle ale mne to naozaj strasne ublizuje citim sa ako posledna chudera ponizuje ma to. Viem ze to je asi prehnane ved mi nikdy nebol neverny ale byvaly si nasiel pocas nasho vztahu \"lasku svojho zivota\" a zaciatky s tymto mojim sucastnym neboli tiez idealne pretoze riesil mna sucastne s niekym inym no potom som sa na to vykaslala a bola s nim ale to si vsimal kazdu co presla komentoval ju a dokonca parkrat povedal ze zalubil:( tak mi to strasne ublizuje a neviem si s tym poradit. Neviete mi niekto poradit?

lilyianka

samozrejme, ze bude len lepsie, ak sa zbavis takehoto blazna ... chvilku budes sama a potom najdes muza, ktory si ta bude vazit a s ktorym ti bude krasne :-))

donatelo

ved ja to chapem, dajme tomu ze si najdes chalana ktory ta bude zboznovat namiesto hentoho debila, a ty aj tak budes mysliet na neho

kvettinka

dakujem liliyanka neviem co by bolo ani co bude bude to boliet velmi
ma 25rokov
a uz teraz som z toho chora nieeste o par rokov

lilyianka

kvetinnka, kolko ma tvoj priatel rokov? pretoze ty mi prides velmi rozumna a on naopak velmi nevyzrety a vytrety ...
inak drzim palce ohladom rozchodu, rozhodla si sa spravne, nenechaj si takto po sebe sliapat, nechcem vediet, co by z teba bolo o par rokov ak by si s nim ostala

donatelo

prepac mi, si Erin Brockovich, radsej ti napisem co si myslim, nebudem ti pisat tie omacky naokolo ako ostatne baby tu, aby si sa citila dobre, chapem ze chalan moze byt hlupak, ale otazne je kto bol hlupejsi ? nebudme egoisti

Lulu2011

donatelo - tak baba si uvedomila, ze urobila chybu a co teraz, kazdy robi chyby, radsej dnes ako zajtra na to prist