Zaujimaju ho ine zeny

Príspevok v téme: Zaujimaju ho ine zeny
kvettinka

ahojte
mojho chlapa zaujimaju ine zeny viac ako ja, strasne sa po kazdej pozera, ked ideme autom tak mu iba hlavu vykruca, pozera si fotky neznamych zien, uz som sa o tom s nim rozpravala povedal ze jeho zaujima vsetko a nevidi na tom nic zle ale mne to naozaj strasne ublizuje citim sa ako posledna chudera ponizuje ma to. Viem ze to je asi prehnane ved mi nikdy nebol neverny ale byvaly si nasiel pocas nasho vztahu \"lasku svojho zivota\" a zaciatky s tymto mojim sucastnym neboli tiez idealne pretoze riesil mna sucastne s niekym inym no potom som sa na to vykaslala a bola s nim ale to si vsimal kazdu co presla komentoval ju a dokonca parkrat povedal ze zalubil:( tak mi to strasne ublizuje a neviem si s tym poradit. Neviete mi niekto poradit?

Lieenkaa

Urazat niekoho za jeho spravanie je tiez super, dalsi co pochopil na co je toto forum... skusim ta nakopnut- pomahat, nie zatracovat a kritizovat

Lieenkaa

Donatelo, rozist sa s priatelom, ktory si ju nevazi a otaca sa za kazdou fuchtlou, kazdy chlap sa obcas potesi ockom na inej, ale robit to takto je urazajuce a ver, ze pre zenu neznesitelne deprimujuce.
Mudra je v tom, ze sa rozhodla pre zmenu, ktora nie je jednoducha. Avsak mozno by stacilo sa s nim poriadne porozpravat, no v prispevku bolo uvedene, ze on to povazuje za normalne... na co cakat? kym dospeje? preco by mala znasat taketo spravanie?

donatelo

debila neobranujem, len minca ma vzdy dve strany, a ak v tomto pripade nie, potom si hlupa ty ze si s nim stratila rok zivota, ale kazda facka dobra

kvettinka

vies nie je to len na zaklade diskusie je to na zaklade toho co citim ze niesom stastna a ze so mnou nie je zaobchadzane tak ako potrebujem ze som ponizovana a je mi ublizovane ze takmer kazdu noc placem do vankusa a snazim sa a bezvysledne

nathalia09

počítaj s tým,že ti bude slubovat hory,doly,že sa polepší,že si jeho jediná a pravá láska-tak neviem,či to zvládneš,držím palce.