Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zle obdobie

Príspevok v téme: Zle obdobie
Leila

Ahojte,

nechodievam sem, ale tentokrat potrebujem poradit. So zivotom, ako inak..V poslednom case nemam prave najlepsie obdobie - upresnim: zijem stale s rodicmi, ale rodicia su prakticky rozvedeni pod jednou strechou len kvoli byvaniu. Matku mam velmi panovacnu, mne ublizuje uz asi 5 rokov, nadava mi, ponizuje ma a pod. Zacalo to, ked som si nasla niekoho, kto sa jej nepacil. To, ze vztahy medzi nami sa nezmenia uz neriesim,ona sa nezmeni, ale problem je, ze na mna to zacina vplyvat. Navyse pred cca rokom som sa "rozisla" s milencom, ktoreho som mala velmi rada, len on bol komplikovany, bol po rozchode, nic vaznejsie nechcel a ja uz som to nezvladala a on ked sa dozvedel, ze ho lubim, ukoncil to s tym, ze mi nebude ublizovat. Nekontaktovala som ho cca rok, on sa mi ozval cca pred dvoma mesiacmi, boli sme spolu na jednom pobyte, aj to som tam isla s malou dusou ci to mysli uz vazne alebo zase si len nieco zmyslel...Asi som si to privolala, pretoze cely pobyt som mala pocit, ze som so schizofrenikom, ktory raz nieco chcel a potom nechcel nic. Pre mna to bolo velmi tazke, aby ste rozumeli, toho cloveka som lubila asi 5 rokov, takze to bolo pre mna akoby mi niekto dal lizatko do ruky a v zapati mi ho vytrhol. Pretoze opat sa mi neozyva a na tom pobyte mi zase naznacil, ze vztah nechce, ale jednoducho na mne nejak lipne...nepytajte sa ma na nazor, ja mu uz tiez nerozumiem. Teraz nie sme v kontakte, lebo mu radsej nevolam a nepisem, chapete, nebudem sa mu vtierat do pozornosti...Ale toto vsetko -situacia v rodine, vztahy a dokonca aj praca(som vo firme, ktora ma dobre odubala a praca tam ma z toho dovodu nebavi,ale som nutena tam byt kvoli peniazom, lebo sa staram o seba sama - zamestnanie si hladam aj popri robote aj na TPP znova)ma vycerpava a prestavam verit, ze to raz bude dobre...Mam svoje konicky, mam priatelov, mam vela aktivit co ma zamestnavaju pocas dna, ale vikendy, kedy mam cas na rozmyslanie byvaju niekedy zle...Uvedomujem si, ake je to vsetko blbe, ze nemam priatela uz dlhodobo, nemam sa o koho opriet, ked mi je zle, okrem kamaratov a ti tiez enmaju vzdy cas. Nechapem ako na ex milenca, ako mam komunikovat s clovekom, ktory je zraneny po byvalom vztahu, lasku vraj nepotrebuje,no popritom vidim na nom, ze by aj chcel nieco..ale na toto ja nervy proste uz nemam. Asi by som mala zacat odznova, ze? Je tu niekto, kto mi doda nadej, ze raz to bude lepsie? Niekto kto zazil nieco podobne?

Cindy35

z facebooku si ho mozes uplne bloknut, tak nebude o tebe vediet nic.
inak mi pride on ako frustrovany muz, ktory je sam nestastny, tak ani Tebe nedovoli byt stastnou. nedaj sa

Agnes999

Jedna dobra vec: po zlom obdobi dojde vzdy to dobre. Ak ta utesi aspon to, ze sa na to mozes tesit. Keby si mala stale len dobre obdobie, nevedela by si si ho vazit, radovat sa z neho. Cim viac budes dole a nakoniec sa z toho vybrabes, o to viac sa budes tesit, ked budes zas hore.

Leila

Lienkaa -asi to necham tentoraz tak..Myslim, ze sanci odomna dostal az az a suhlasim s tym co si pisala, neviem ci by bol schopny normalneho vztahu, odvtedy co ho mal sa nazorovo sprava ako si pisala, obcas ako vysinuty schizofrenik..Ja nechcem byt ta, co si to odskace, poznam ho cirka 9 rokov, viem, ze bude tazke pre nas oboch od druheho si uplne odvyknut, ale asi ina moznost tu teraz nie je..Inak sa nikam neposuniem, som z neho vycerpana..

Lieenkaa

Skus sa s nim porozpravat. Osobne, ziadne soc siete. Mozno z neho dostanes nieco, co ta posunie.
alebo mu nechces pisat, pripadala by si si hlupo, tak v tom pripade musis zvladnut situaciu sama

Leila

hej klika, uz som si preto odvykla pisavat tam svoje sukromne veci, leboto ma cele pod palcom, neviem ci to robi teraz, ale pred tym stretnutim si ma komplet podla mna cekol kde sa dalo..Preco to robi? Neviem, neveri mi? Po sklamani by sa to dalo predpokladat...alebo je to zaujem? Tazko tu povedat

Lieenkaa

Sleduje? Klika na tvoj profil, ano? Zaujima sa o teba, co je fajn. Mozno by ti pomohol rozhovor s nim, dostat z neho preco robi to co robi, ale to iba ak by si potrebovala, nakopnut, k niecomu aj od neho. Lebo takto sa budes tocit v jednom kole.

Leila

Lienkaaa - dakujem velmi pekne za nazor, vazim si ho, je uprimny a zaroven pravdivy..Ja ho nemienim neznasat, ma slobodnu volu, neprajem mu zle, konieckoncov zakon karmy vravi, ze raz sa to kazdemu inak vrati...Co kam vlozis, to dostanes.

Baby- nema patent, len ma sleduje na jednom fore (alebo viacerych?) a podla toho sa asi riadi..Takto mi zablahozelal na meniny, ked som tam pisala o svojich meninach, vedel o mojich problemoch v praci atd. Na toto forum snad nedojde, mam inu prezyvku, snad sa to neda nejak vyhladat, ak ano, asi radsej poziadam neskor o zmazanie...

Lieenkaa

Tiez mam cudne tazsie obdobie... Takze zeny, sme v tom spolu.
Ak ti mozem povedat svoj skromny nazor tak zacnem s milencom. Chlap, ktory strati svoju, zivotnu lasku, je spociatku neznesitelny a hovori len o sexe, uzivani, volnych vztahov bez zavazkov. Boja sa tej bolesti... Musia sa vyliecit. A az ked budu vysporiadani s minulostou mozu mat dalsi plnohodnotny vztah.
Zalubena si urcite az po usi ale nejak by som sa nenadejala,ze z toho raz nieco bude...Vies,je to pre teba lepsie. Zacni aj ty s liecenim od neho. Rozmyslaj co v zivote chces a mozes ovplyvnit nie nad tym co nemozes. Jeho neovplyvnis,moze sa rozhodnut sam a ak ti naznacuje,ze nic, neostava ti nic ine iba to prijat. S laskou, pretoze ak sa na neho nahnevas a bude ta to trapit tak sa od neho neodputas lebo aj negativna energia je cesta k nemu. Odpusti mu,odpusti sebe, urob co treba. prijmi ho taky aky je- volny, nie tvoj...

Cindy35

no tak to je teda riadna vychcanost, s tebou byt nechce ale nedovoli ti byt stastna s inym. akoby mal na teba patent. ale ako sa vzdy dozvie, ze nieco nove hrozi?

lilyianka

tak si zmen cislo, mail, proste vsetko kde ta moze kontaktovat .... samozrejme, ze sa kvoli nemu neprestahujes a nezmenis pracu, ale co mozes to zmen .... a hlavne ho ignoruj, ak nabuduce napise, tak hned sa nedaj zlanarit na jeho pekne recicky ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zle obdobie - Fórum - ZDRAVIE.sk