Hodnota ženy

Mimulus

Lebo si robíme matrac už 10 rokov a ... A keďže sme obaja túžili po dieťati tak to veľmi zle znášame ako moja manželka tak aj ja. Myslím, že bezdetné manželstvá kde túžili rodičia po dieťati nemajú dlhú životnosť. Hlavne ak sú obaja zdraví a plodní.

Mimulus

beskyd - pekný príspevok :)

Čo sa ale stane ak s tým, že nemôže mať pár dieťa nie sú stotožnení obaja?

Cindy35

bolo by smutne, ak by sme boli degradovany len poziciu nejakych strojov, ktorych hlavna uloha je rozmnozit sa.
napr. my sme nasho psa milovali zo srdca aj napriek tomu ze nikdy nemal deti a dokonca ani nikdy v zivote nemal sex (to viem, lebo celych 18 rokov prezil na voditku)

beskyd

praveze taka ma este vyssiu hodnotu ako plodna lebo je jasne, ze nehlada chlapa len pre to aby splodil alebo zabezpecil jej decka ale do popredia vstupuje tuzba po harmonickom spoluziti a teda vztah ako taky musi byt uprimnejsi, komunikacia takej zeny by mala byt vo vztahu k partnerovi tiez uprimnejsia, nie len kalkul podmieneny biologickym determinizmom.

Mimulus

james bond a čo tak zistiť to po 10tich? A ak ste obaja zdraví???
Súhlasím s príspevkom stratenej, pretože je to strašný pocit ale takto to v živote funguje. A deje sa to práve teraz aj mne.