make-up poradte...

Cristine....

mne kozmetika v salone odporucila kryci krem od dado sens na velmi mastnu plet a aknoznu plet. krycie kremy nie su tak viditelne ako make up. ja som velmi spokojna, zredukovala sa mi tvorba mazu v T zone a zdredukovala sa mi krupicka na tvari. teraz som zacala pouzivat od annemarie borlind priamo make up, ten je viac kryci, aj puder aj farbu na lica. je to vsetko certifikovane prirodne, takze spokojnost, ziadne vedlajsie ucinky a viditelne vysledky :-)

simka111

Poradite mi nejaky mejkap ktory dokonale splynie s pletou a nebude vyzerat umelo????? a tiez aj puder... dakujem..mam mastnu a prooblematicku plet :(

iwus93

čo hovoríte na Max Factor Mirracle touch?? je dobrý aj na suchšiu pleť? veľa ľudí si ho chváli, tak isto aj Maybelline Affinitone

kika66

no co ja viem tak mali DOD aj v bratislave, banskej bystrici a v poprade. mali to na ich stranke. alebo aj v lekarni robili DOD v bratislave. sa mi zda ze nejaka lekaren Santal, na stranke to mali tiez.oki vyskusaj, ja som velmi spokojna :-)

skip

dakujem Kika, ja som teda z opacneho konca, ako z KE:-)) u nas myslim, nie je taky salon. nevadi, skusim objednat z tej stranky nejake vyrobky, pravdepodobne ten make-up aj puder. potom dam vediet vysledok.

kika66

Pouzivaju to v salone Rosa v Kosiciach, tam aj chodievam. Ale pocula som ze v KE aj v troch inych pouzivaju, neviem este v ktorych inych mestach, ale urcite v takmer kazdom vacsom meste. Zalezi odkial si, zavolaj im a oni ti povedia najlepsie. Ano mam od nich aj farbu na lica a puder, predtym som pouzivala prirodnu kozmetiku ale puder som mala nekvalitny, tak som mala pupienky, teraz uz mam vsetko prirodne od nich. Tu stranku maju www.annemarieborlind.sk a -odkaz odstránený- tam ta asi transferuje na tu assay.sk. Mali DOD v KE kde hovorili o tej znacke, je to jedina certifikovana prirodna znacka,ostatne prirodne pouzivaju konzervacne latky, silikony, PEG, parabeny, aluminium, ropne derivaty, preto nie su certifikovane. Preto aj ich vyrobne naklady su velmi nizke a aj predavajuca cena je atraktivna, ale mozu vzniknut alergie, rakoviny, atd. Bola som na prednaske "prirodne kozmetiky", bolo to super, skuste pozriet www.prirodnakozmetika.sk