Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začervenanie pleti make up

Príspevok v téme: Začervenanie pleti make up
jaruška

Dobrý deň, mám veľký problém s červenaním. používam biodermu na citlivu pleť ale neplní svoj účel červenanie sa nezmiernilo. jasne že používam make up ale ten mi nie je nič platný. hneď ako si ho nanesiem mám pleť červenu a keď si dám líčka tak to ani nevravím. už som prestriedala mnoho značiek ale nič nepomohlo. isto si vravíte že načo sa potom maľujem keď to aj tak nemá taký efekt ale som prosto žena a keď som namaľovaná(i keď to nie je dokonalé) cítim sa lepšie. tak by som vás chcela poprosiť o radu prípadne skúsenosti ako ste vy riešili tento problém. nejaký super make up čo zakryje všetko čo má prípadne aj nejaký krém čistiace prostriedky čo to aspoň trošku zmiernia. vopred ďakujem :)

jsaf

tiez mam problem s cervenanim. nevieti mi poradit nejaky dobry make up z lekarne pripadne ci zozeniem v lekarni vzorky?? dakujem

jaruška

praveze to vobec nemam sposobene popraskanými zilkami. len ked si dam nieco na tvar pripadne videm von ma trosku ofukne hned som cela cervena :/

lenuška

tiež mám tento problém, ja mám stále červený nos ale mám to spôsobené popraskanými žilkami, nemáš aj ty tento problém? práve si ich chodím dať odstraňovať laserom (teda bola som 2x zatiaľ) začervenanie trochu ustúpilo,ale jedno 10min. sedenie ma vyjde na 60Eur, takže to ide dooosť do peňazí. tiež používam Biodermu Sensibio pleť. vodu a krém Light, teraz sa rozhodujem, či kúpiť ich novinku BB krém na začervenanú pleť, nemá s ním niekto skúsenosti? Dobré je ešte celoročne používať ochranný faktor SPF 30 al. 50

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začervenanie pleti make up - Fórum - ZDRAVIE.sk