Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po pozeraní do Slnka vidím už viacero hodín škvrnu

Príspevok v téme: Po pozeraní do Slnka vidím už viacero hodín škvrnu
Zeddicus

Dobrý deň. Včera, tak v časoch od obedu do štvrtej hodiny som bol trikrát na prechádzke. Pričom zakaždým som trochu pozeral do Slnka, na poslednej prechádzke asi najviac. Večer som zistil, že vidím takú malú škvrnu všade presne kam zaostrím a dosť mi to prekáža najmä pri čítaní a prezeraní detailov. Nemôžme nič poriadne robiť. Do rána sa tá škvrna zmenšila, ale ešte stále nezmizla. Vedeli by ste poradiť prosím, čo sa mi s okom mohlo stať? Bude to trvalé alebo len dočasné? Čo mám robiť? Ďakujem. S pozdravom Vlado

ja888

Wow to je zaujimave, lebo ja pozeram bezne do slnka, aj na poludnie aj o 15 hod to je jedno. I ked nie na Svk na poludnie tam je silnejsie. Ale v zivote ziaden problem. Zacala som s tym koncom minuleho leta - niekedy v auguste.

***adghj

Môžem sa opýtať či to prešlo ? Pretože sa mi to včera presne stalo bol som sa opalovať na 10 minut a sem tam som sa pozrel na slnko a dnes vidim vsade kde sa chcem pozriet a zaostrit tak vidim ako keby male slniecko .. prejde to ? alebo mam ist na očné ? dakujem

97Lenka17

mal by si zájsť zajtra k očnému a radšej sa veľmi nepohybuj na slnku ak to nezmizne, a to nevieš, že pozerať sa do slnka je nebezpečné?

Zeddicus

Tá škvrna pripomína také drobné slniečko a vyzerá trochu, akoby bola vypálená. Videl som okolo nej aj také modré dookola, inokedy žlté, asi v závislosti od toho na akú plochu sa pozerám. V tme sa stráca a nevidím ju. Ale ked vyjdem na svetlo objaví sa znova.

97Lenka17

Ahoj, mne sa to niekedy tiež stáva, najlepšie je nepozerať sa priamo do slnka, lebo to môže poškodiť sietnicu :/ ale malo by to zmiznúť

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po pozeraní do Slnka vidím už viacero hodín škvrnu - Fórum - ZDRAVIE.sk