Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamaratka na chudnutie cez spoločny blog

Príspevok v téme: Kamaratka na chudnutie cez spoločny blog
Victoriam

Ahojte našiel by sa tu niekto kto by potreboval tiez do leta schudnut? Myslim ze vo dvojici to ide lepšie ..založili by sme si blog na blog.cz a tam by sme pridavali prispevky co sa tyka jedalnicka cvikov a tak vzajomne by sme sa porovnavali a pridavali prispevky :) Myslim, že chudnutie vo dvojici ide efektivnejšie ako ked chudne človek sam a nema motivaciu ..Moja vaha je 68 kg chcela by som schudnut aspon na 60 do leta. Najväcsim mojim problemom su boky, zadok a stehna

Victoriam

Idem pozriet tam :) viem ze to ide lepšie ked sa navzajom podporujeme asi sa dam aj ja na 90 dnovu lebo zatial som nič zle na tu dietu nepočula tak akurat do maja, juna by to šlo dufam:)

metracek

dievcata ja som internetova kamaratka AJULKY spolu chudneme ja som uz skusala 90 dnovku a za 30 dni som dala 6kg dole AJULKA tak isto aj WALWRI mi s HELUS sme sa pridali k ajulke je to vyhoda clovek sa moze pripojit kedykolvek v 90 dnovke sa striedaju 4 dni po sebe bielkovinovy,skrobovy,uhlohydratovy a vitaminovy a tak stale dookola clovek si sam vybera potraviny v ramci pravidiel mne pomaha ked si pisem s kamoskami a vymiename si rady na receptiky a tak nam to spolu lepsie ide skuste aj vy

Ajulka

Ahojte kočky,
omylom som ťukla sem... na tomto fóre už takúto tému máme (Kamarátka na chudnutie)... skúste nazrieť, funguje už pár mesiacov, teraz nás ostala už len hŕstka... je to naozaj super podpora...
ja chudnem od 31.januára 90dňovou...

Victoriam

Ahojky a robime aj blog alebo budeme len tu pisať? :) som rada ze si sa ozvala ja som uz zacala od dnes idem skusit tu 90 dnovu neskusala si ju este?

Lius_876

Ahoj, ja by som do toho s tebou isla :) mam 170 cm a vahu 72 kg, znie to hrozne.. Od vianoc som schudla uz 5 kil a do leta by som chcela schudnut este dalsich 10