staromodne?

Príspevok v téme: staromodne?
jajina

krasny podvecer:)len by ma zaujimali vase nazory:)
Ja mam skoro 22 a este som stale panna...no a vcera som mala taky pekny romanticky vecer so super kamaratom ktoreho mam aj dost rada...on ze vraj by aj nieco chcel so mnou mat no ked som mu odpovedala na jeho otazku ci uz som sa milovala ze este nie ostal proste zaskoceny a nas vecer sa skoncil tak ze sme sa v \"tichosti\" kazdy rozisli kazdy na svoju stranu...to uz je vazne take cudne ak baba je este v \"takom\" veku panna alebo chalani si viacej vazia baby co daju na poziadanie?

jajina

neviem....od vcera sa mi vobec neozval....proste nic... a doteraz sme si aj volali a smskovali a kecali...proste super...ale od vcera jednoducho nic....zeby to bol az taky sok? ja jednoducho nechcem skocit hned s prvym do postele....mozno ze aj mam staromdne nazory....ale ja si chcem byt ista tym s kym pojdem do postele...

cwrbka

v kazdom pripade je to super, ze si pockala tak dlho..nemyslim si, ze by bol sklamany alebo cosi podobne, skor si myslim, ze zaskoceny, lebo je naozaj malo dievcat, co nedaju kazdemua nesexuju uz od 15tich..ja som mala prvy sex v 19tich a este aj lutujem, ze som nepockala na mojho terajsieho priatela..a ked som mu to povedala, trochu sa zlakol, ze to je na chlapa dost velka zodpovednost atd :) takze v kazdom pripade je to ok, nemusime sa, baby, nikam ponahlat...raz sa najde taky, co to oceni :)