Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ona má 23 a on 20,rozumejú si vo všetkom,len ten vek...

Lieenkaa

Ahoj, prepac,ale tiez si myslim, ze ked sa musis takto pytat nieco nie je v poriadku. ak si slovodna a lubis ho..dokonale ho poznas uz za tie roky tak snad vies do coho pojdes. ja by som vztah na dialku nechcela ale cp sa tyka veku preco by to mal byt problem, akste na podobnej urovni a budete si rozumiet tak je vsetko ok, ale to uz si mala citit ty sama...

noro

teraz som si len precital vsetky prispevky... hmm no...

dalsia vec, ze sa bojis prist o dobreho kamarata...
to ze sa date dokopy a potom mozno rozidete, este neznamena ze vase kamaratstvo skonci, je to aj o tom ako k tomu budete pristupovat a kvoli comu sa rozidete.
dalsia vec je ze pokial to bude skaredy rozchod, az o takeho dobreho kamarata neprides ;)

ale take su vztahy ... ako ruleta, one can never know

mas 23, bez urazky,... este si toho tolko nezazila, nelisis sa prilis od neho ;)

noro

3 roky? :D sry...
ked sa vekovy rozdiel bude blizit dekade je na mieste takato otazka ;)

iste... ma 20... u vacsiny chalanov to nie je zrely vek uvedomelosti...

vysiel zo skoly? zije samostatne? vie sa sam o seba postarat?
ano? nie? je moslim co toleruje mlatenie zien? trva/bude trvat na tom aby si sa zahalovala? a co jeho rodina, mozno u nas to tak "nefici" ale v inych kulturach stale panuje pozehnanie rodicov, hoci sa uz dnes vyskytuju aj rebeli, a aj tolerantnejsi/modernejsi starsinovia atd...

poznal som dievcata, aj zeny starsie odo mna a predsa su nezrele.

zrelost cloveka sa neurcuje podla veku

Nesmelá

Mám za sebou dlhoročný vzťah a som iba opatrná, už sa nechcem sklamať nič viac.Nie, nie je ani moslim ani arab,takže to problém nie je :)

Agnes999

No podla toho akej je narodnosti a akeho vierovyznania. Ak je arab a moslim, tak to bude problem. Do takeho vztahu by som nikdy nesla.

lilyianka

vždy je nejaké ZA a PROTI .. keď neriskneš nikdy nezistíš, a potom si to môžeš vyčítať, že si to aspoň neskúsila ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ona má 23 a on 20,rozumejú si vo všetkom,len ten vek... - Fórum - ZDRAVIE.sk