Ona má 23 a on 20,rozumejú si vo všetkom,len ten vek...

Nesmelá

ďakujem veľmi pekne,asi to skúsim risknúť,len sa bojím,že ak to nevyjde prídem o úžasného priateľa..

lilyianka

ako sa hovori risk je zisk ..a zase 4 hodiny nie je tak hrozne vela ... pozri viem, ze to bude tazke, ale ani ked niekto ma rovnaku kulturu, narodnost a pod. tak to nie je prechadzka ruzovou zahradou .. je to velmi o povahe cloveka, o jeho vlastnostiach a pod ..

Nesmelá

Ja problém nemám,viem o ňom veľmi veľa,len viem o tom,že to bude ťažké veľmi ťažké skĺbiť to všetko dokopy,diaľku,rozdielnosť kultúr hoci nie veľká.Je to 4 hodiny cesty.Bojím sa pustiť sa do vzťahu a stratiť úžasného priateľa ak by to nevyšlo,to ma desí asi najviac

lilyianka

a ten problem ohladom narodnosti mas ty osobne, alebo uz mas vopred nejake predsudky napr. kvoli rodicom a pod? a odkial teda dotycny je? ono musis si vzdy hovorit, ze je to tvoj zivot a ty si vyberas partnera pre seba, cize byt aj sebecka

Nesmelá

Len je tu problém,že je aj inej národnosti,hoci vie po Slovensky žije tu roky,ale je aj z veľmi vzdialeného mesta..Poznáme sa roky ale stretli sme sa len raz.

lilyianka

veď to skús, prečo nie, ja v tom vôbec problém nevidím, nikde nie je napísané, že s 20ročným ti to nemôže vydržať.... možno keby si mala aj 30ročného a nebol by vyzretý, tak by si ten vzťah ťažko lepila ... na pokus nič nedáš :-))