Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Summamed a bolest hrdla

RNG

Nuz precitaj si nieco okolo tych plucnych chlamidii, pozri napr cez Google.sk pod rng, chlamidie. Tam je toho napisaneho ovela viac.

pia

RNG: mama bolesti kolien tak podla toho lekari usuduli ze z tych chlamidii, riadim sa tym co mi dali, tak teraz neviem ake atb mam brat..

pia

Cindy35, praveze sa to objavilo az na piaty den o kedy som atb brala..len je to divne lebo som doma z kadial som sa mohla nakazit....

RNG

Inac Sunamed plucne chlamidie neznici sam o sebe. Na to treba aj roky protokolu dr Wheldona/Vanderbilt.
Alebo pravdepodobne kombinacia antimikrobialnych doplnkov a odmaskvacov, tak isto brane velmi dlhodobo

RNG

Mikrobov len v hrdle napocitali vyse 6000 roznych, atb niektore skodlive znici, ale zaroven aj znici probiotika, tj podpori infekcie, ktore tie probiotika potlacali.
Viac najdes cez Google.sk pod rng infekcie. Tam su odvolania sa na roznych lekarov , preco len atb nestaci mnohe infekcie horneho dychacieho traktu potlacit.

Cindy35

no je celkom mozne ze si dostala virusovu infekciu a z toho mas bolest hrdla, ked Ti bolest zacala az na 5ty den. lebo pri brani antibiotik sa znizuje imunita

dalsou moznostou je, ze v hrdle si mala bakterie, ktore su citlive na ucinnu latku obsiahnutu v sumamede a pri ich niceni sa vytvaraju toxiny, ktore sposobuju rovnake priznaky ako dana bakteria. farmaceut by Ti to lepsie vysvetlil, je to vlastne princip fungovania antibiotik. ak sa Ti bolest hrdla objavila hned v prvych dnoch brania sumamedu a nie az na 5ty, je tato moznost pravdepodobnejsia ako virusova infekcia

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Summamed a bolest hrdla - Fórum - ZDRAVIE.sk