Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farba na vlasy Loreal Casting Creme Gloss

maraj

ja si davam cokoladovohnedu a mam skoro cierne vlasy...skus ladove kakao pekna tmavo hneda farba :-) loreal je super aj ta kasicka :-)

nikaroxy

No asi to caffe latte bude najlepsie :) a pri najhorsom ked sa ti to nebdue pacit das si na to tmavsi oddtien, ale zase nenechaj si to na hlave dlho. Max mozno 15 minut, rychlo chytaju.

kikinkaa

myslim že tu cafe latte by som mohla skúsiť ...uvidím ako no :D lebo ak by som si čokoládovú drisla tak budem asi moc tmavá...a tá pralinka....čo ja viem..tá sa mi zdá tiež moc tmavá

nikaroxy

Tá pralinka neni škareda,pekna to je farba, ale chyta mierne cerveny odtien. Ak chces pralinku tak tu som pouzivala jeden cas od Syos - Pralinkový mix sa volala, ale zase tá farba nie je taka kvalitna ako Lorealka.

kikinkaa

ahaa...tak to do červena by som ani ja nechcela :D takže ak by som chcela čokoládové vlasy...tak to asi nespravím čo? :D

nikaroxy

Tá pralinka mi chytila velmi do cervena to neznasam na hnedych odtienoch. Ale krásny odtien je Ladové Kakao..tu si primiešavam k čokolade a je z toho krásna hnedá, ale tmavá. To si pisala ze velmi nechces, ale na druhej strane ono sa to casom i tak povymyva trošku.

kikinkaa

dakujem :) ten caffe latte tiež dobre vyzerá...len chcela by som trošku tmavšie tie vlasy,preto sa pytam na tu čokoládu...len to by mi asi velmi tmavo chytilo ..ešte som pozerala Pralinku aale no neviem :/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farba na vlasy Loreal Casting Creme Gloss - Fórum - ZDRAVIE.sk