Je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Je chyba vo mne?
Na_La

Ahojte, zisťujem každým dňom, že sa v mužoch vôbec nevyznám...mám priateľa už rok a pol ale do dnešného dňa sa mi nepodarilo pochopiť ho, teda lepšie povedané porozumieť mu. Ale aby bolo jasno začnem od začiatku - spoznali sme sa pred rokom a pol, presne v deň jeho narodenín. Som atraktívna, on tiež ale s tým rozdielom, že ja som to nikdy nejak extra nezneužívala pre získanie čo najvyššieho počtu partnerov, narozdiel od neho..Išla som do toho vzťahu s tým, že som vedela aký sukničkár bol ale ako povedal, mal už 30 rokov a chcel konečne vzťah, seriózny, proste cítil, že už potrebuje zmenu - k lepšiemu. Po čase sa ukázalo, že to myslel naozaj vážne, boli sme (aj sme ) spolu takmer každý deň, dala by som krk za to, že ma nepodviedol, aj modré z neba by mi zniesol, je dokonalým partnerom. Cca. po pol roku som cítila, že ho naozaj lúbim...nič som nepovedala, čakala som. Nedávno som mu z ničoho nič povedala, že ho naozaj lúbim a on - on mňa nie. Vraj ma má nado všetko rád ale nie je zalúbený! !! Chápeteto? Vie mi to nejaký muž - bývalý Don Juan vysvetliť? Som smutná, klesá mi tým sebavedomie a cítim sa byť zranená. Vraj to príde časom, vraj už toho tolko prežil, že na to potrebuje viac času...je to normálne? Som atraktívna, neflákam sa, navarím mu, upracem mu, všetko... Nehovorím, že je zlý, to nie - je pozorný, milý, kupuje mi darčeky, raňajky do postele aj po roku a pol ale... Je chyba vo mne? Poradte prosim :-((

Agnes999

ja myslim ze ziadna z ns si nemoze byt 100% ista ze nas nas partner nepodvadza. pred rokmi som mala kolegu co ma balil, bol zenac a mal dve malicke deti. chcel si uzit sex, ja som vtedy bola sama a nebol mi nesympaticky tak som si povedala a preco nie. isty cas sme sa tak stretali, rano sme obaja dosli o nieco skorej, on zene urcite hovoril ze ma vela roboty. poobede sme sa nestretali nikdy. A to bol chlap ktory mal rad svoju rodinku, urcite o nu nechcel prist ale proste si chcel len uzit. Verim tomu, je jeho zena by tiez dala ruku do ohna za to, ze ju nikdy nepodviedol!

Na_La

Agnes999

Ved o tom hovorim cely cas, ze tomu nerozumiem - ciny nejdu dokopy s tym co hovori. Ciny hovoria ano ale on mi tvrdi nie...

Na_La

klasik

hmm...vies, nie som naivna a ani nechcem samu seba klamat ale za to, ze ma nepodvadza by som dala krk. Viem, ze ak niekto chce tak si cas a sposob najde ale on by nemal fakt priestor - ani casovo ani inak.

Agnes999

Neviem, nerozumiem tomu ani ja, to jeho spravanie je hrozne divne. Keby si po nom chcela kazdy den aby ti hovoril ze ata lubi tak chapem, ze mu to bude liezt na nervy, ale toto? To ma byt co?

lilyianka

ono vieš, je to len na tebe, či dokážeš žiť a fungovať s niekým o kom vieš, že ťa neľúbi... napr. aj celý život ...

klasik12321

Ja viem presne kde je problem - mam par kamosov, ktori sa o seba staraju (posilka, znackove veci...) najma kvoli tomu, aby mohli zbalit hocijaku babu, dokonca maju pripravenych par slovnych bonmotov, ktore baby dostanu do kolien. A aj ty si povedala, ze tvoj zneuzival to, ako vyzera. No a tito moji kamosi su citovo uplne vymleti prave z toho, ze maju pocit, ze baby kazdemu lahko podlahnu a po vsetkych skusenostiach potrebuju vzdy nove podnety (baby) - ine telo, sex s inou - dlho s jednou nevydrzia. Najprv zacnu podvadzat - robia to velmi rafinovane, kedze su citovo chladni, tak to baba neodhali. No a potom ju poslu do kytek. Nema to s vekom nic spolocne - prejde to podla mna az vtedy, ked prestanu dobre vyzerat a budu mat problem zbalit nejaku peknu babu. Sorry...

Agnes999

No je to fakt divne. Tak ciny su dolezitejsie jak slova, to je fakt. Ale preco ti potom tvrdi ze ta urcite nemiluje. Tak sa ho spytaj ze jak je mozne ze ta po tak dlhej dobe nemiluje a preco je vlastne s tebou? A ze ci niekedy v zivote uz niekoho aj miloval?

odpovedam

bud chladna, urob si odstup, nelipni tak na nom. Utekaj a ak ta zacne nahanat a bojovat o teba, tak o teba stoji...

Na_La

lilyianka

Hned v zaciatkoch mi povedal, ze som presne zena - vyzorom aj spravanim atd - ktoru si predstavoval a "vysnival" ako tu pravu. Vraj " som presne to co chce"...Tak preto som si myslela, ze to bude laska jak hrom...ani ja som sa nezalubila hned, klamala by som...az po nejakom pol roku som si uvedomila, ze sa uz nejaky ten cit u mna zrodil...

Na_La

Lolitka

Už som sa x-krat snažila o vysvetlenie ale on mi jednoducho nevie dať odpoveď. Ani raz som nedostala odpoveď ktorá by mi akýmkoľvek spôsobom čo i len priblížila podstatu"nelubenia" a "mam ta nado vsetko rad". Kamaratky nastastie nema takze o to mam navrch :-)