Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neuróza

Jane_3sto18

No ja som chodila na skupiny neurotikov na psychiatrii. Som F60 ale netuším, ktorá. Všetci si myslia, že hraničná -_-
Nechcem byť narkoman, ale bez pomoci liekov by som dnes nebola tam, kde som teraz. Konečne sa môžem usmievať, už dlho som si neublížila a celkovo si myslím, že ten pobyt na psychiatrii mi len prospel. Mne veľmi pomohli tie antidepresíva.

GISELA

ak sa jedna o OCD zialbohu sa neda liecit bez pomoci liekov a psichoterapie.Na to su potrebne anidepresiva a specialna psichoterapia.Ked prepukne choroba do chronickej tak je to dost komplikovane.V kazdom pripade cim skor sa choroba zacne liecit tym vacsia nadej je na uzdravenie.Hovorim to z vlastnej skusenosti,navstivte neuropsichiatra ktory vas nasmeruje kde mate ist,samozrejme ste pisali tak malo ze sa nevie ci naozaj trpite OCD chorobou.Prajem vam vela stastia

Larita

Ahojte, podla mna kazdy u koho sa to prejavi prvykrat chce bojovat bez pomoci, terapie a liekov...je to vsak marne a co najskor treba vyhladat odbornu pomoc.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neuróza - Fórum - ZDRAVIE.sk