Zúfalá z chlapa

Príspevok v téme: Zúfalá z chlapa
velmi_smutna

Ahojte, prosím vás, už som totálne zúfalá z jedného chlapa, neviem ako ďalej, či dať stopku stretávaniu alebo pokračovať a čakať čo sa stane?? Stretávam sa s ním intenzívne každý deň, smejeme sa, je nám dobre, ale on jednoducho nechce vzťah, stále všade tvrdí, že som jeho veľmi dobra kamarátka a to je všetko...no a že mu na mne veľmi záleží a dôveruje mi...predtým mal jeden vzťah 5 rokov, to bol vlastne jeho jediný, je mi jasné, že sa sklamal, ale po troch mesiacoch nevie čo chce, ja už vážne nevládzem..keby z jeho strany preskočila iskra, tak by to podľa mňa riskol a išiel by do ďalšieho vzťahu...ale toto všetko mi pripadá len tak, že by aj chcel byť so mnou, ale asi len z rozumu a že mám dobrú povahu...ale nie je to ono a ja ho milujem :( a nechcem sa už ďalej týrať..čo mi radíte vy?

lilyianka

bohuzial ta sklamem, ale tu ne ta najminimalnejsia sanca, ze z toho cosi bude ... mal dlhorocny vztah, teraz je sam a vyhovuje mu to .. no sam ako sam ..ma teba, ale len ako kamaratku, ktora ho objime, povzbudi a ak potrebuje aj sexualne uspokoji ... tak preco by to mal menit? bol by hlupy ..ma vsetko co chce, slobodu (kedze spolu nechodite) a zaroven su jeho potreby uspokojene... takze ak chces vztah, ON to urcite nebude a treba hladat inde

velmi_smutna

bol sám rok aj pol a o svojej bývalej hovoril tak, že k nej nič necíti..pýtala som sa x-krát, ale povedal mi to do očí, že naozaj nie, iba že to v ňom zanechalo asi nejaký blok...:(

a áno, on vie čo k nemu cítim..vždy ma potom objíme a tým to hasne a nemám nič riešiť..iba ma utíši..a povie, že mu je so mnou príjemne...viem, že kvôli sexu to nie je, ale aj tak je to večné naťahovanie...

a možno po čase by aj chcel partnerstvo, neviem teda, to je len môj dohad...ale z rozumu to naozaj nechcem, iba kvôli tomu, že si super rozumieme...nebolo by to ono, ja chcem ešte zažiť lásku a vidieť ako ten druhý po mne túži...

Marsmeloun

akože nevie čo chce ... on vie čo chce ... len ty asi nie je tá ktorú chce ... má ťa rád , verí ti je mu s tebou super .. len proste ťa nechce ako partnerku .... prečo všetci hned chcu vzťah ved priatelstvo takéto je super ....ved nikde nie je napísané že to časom neprerastie .... a ak nie tak sa teš že si spoznala super cloveka ....

ajka39

vies ked niekoho milujes 5 rokov uz nikdy nanho nezabudnes a tak isto je to aj s tvojim partnerom vzdy ta bude porovnavat s tou prvou a preco sa s nou rozisiel napis dovod mozno to srdce je stale pri tej prvej a teba vlastne naozaj chce ako kamaratku

doremi

ono je to lahke povedat, ze kasli na neho, ked si na ocividne namotana. len si musis odpovedat na otazku, ci to tebe takto staci- davat a nic nedostavat s5. lebo ptm sa ozaj opravnene mozes citit ako taka handra, ktoru pouzije prave vtedy, ked sa mu to hodi, ked chce stravit pekne chvile, mat sex, pripadne sa "vztahom" s tebou preniest cez ten predchadzajuci, kedze 5rokov 3mesiacmi nevymazes. a kolko bol vlastne sam?

Leela333

Keď nie je pripravený, tak nie je pripravený. Človek nemôže po skončení takého dlhého vzťahu hneď skočiť do ďalšieho, podľa mňa v 90 % takých prípadov ten vzťah proste nemôže vyjsť, kým sa jeden z partnerov ešte neoklepal z predchádzajúceho vzťahu. Proste nie a ak sa nechceš trápiť, prestaň sa s ním stretávať a pokús sa zabudnúť. Chlapov ešte bude veľa.

Agnes999

Kazdu chvilu sa tu riesi takato tema. On je z tych, co nema baby len na sex, pretoze je velmi pobozny? Tak na co ich ma? Co to znamena? Ze raz za mesiac ide na spoved a povie fararkovi: "Tento mesiac som mal 5x sex s Marienkou, 7x s Alenkou, 2x s Katkou a 3x so Zuzkou" a farar mu povie: "Tak to bude 5 otnenasov a 5 zdravasov"

velmi_smutna

ach jaj, je to ťažké s tými vzťahmi...a čo to znamená neponáhľať sa..dokedy je rozumné čakať? viem, že som netrpezlivá, len proste keď sa sklamem zas, tak potom zas budem čakať rok kým sa otrasiem a budem len lamentovať..a nebude sa mi nik páčiť...myslela som, že nedokážem už lubiť a tento prišiel..a predsa sa stalo..:( preto to chcem riešiť, ano nie...rázne