Pestrec Mariansky - caj

Majki2014

Pestrec Mariansky sa v nasom podnebnom pasme pestuje len ako okrasna rastlina. Plody tu nemaju spravne podmienky na dozretie. Ci Vam caj pomaha alebo nie zavisi od toho z akeho dovodu mate zvysene pcenove testy. Pokial ide len o nespravnu zivotospravu, pripadne hepatitidu ktorej virus uz vo Vasom tele nie je, vtedy caj, pripadne drvene plody zaberaju. Nasiel som aj lacnejsi pestrec nez ten ktory tu propaguje kurtis za nehoraznu cenu.

Dilli

Ahojte.

Skúšal som čaj aj olej a nič,Myslel som na najhoršie,keď mi lekár ukázal krvné
Vlastním reštauráciu a môj životný štýl bol alkohol,stres,zamestnanci úver a aj rodinné problémy. Krvné testy naznačili,že ak niečo nezačnem robiť,čaká ma potopa. Skúšal som všetko ešte toľko mám na to. Lagosa,Lipovitan,ale i iné vecičky a nič,nič,nič. Potom mi kolega čo vlastní na Seneckých jazerách podobný podnik poradil. Naviedol ma na stránku zdravapečeň a moja situácia sa zmenila. Už len to,že som mal novú víziu,ktorej som aj tak neveril. No ľudia s ktorými som komunikoval,ma ubezpečili,že môj stav sa rapídne zlepší.Ha ha som si myslel,Reklama na produkt. No po troch týždňoch som zbadal,že to ozaj funguje a rady išli presne podľa harmonogramu,ktorý som pri dodávke Pestreca mariánskeho-drveného dostal.Myslím a viem ,že užívanie toho bodliaka mi nakoniec pomohlo aj ten celkový obrat môjho zdravotného stavu je podmienený ako vlastne sa ten Pestrec má užívať. Asi mám výhodu,že som začal hneď od začiatku s radami ,ktoré som dostal.A vraj je ešte dôležité,odkiaľ Pestrec pochádza. Našiel som aj taký,čo pestujú na SK.

Maros B.

Caute, caj z Pestreca mariánskeho som užíval asi dva mesiace a výsledky sa nezlepšili.V práci si už so mňa robili kolegovia srandu.Potom som na internete objavil stránku zdravapecen.sk a výsledok sa rapídne zmenil.Netušil som,že plod Pestreca sa nemôže zaparovať,ba dokonca nesmie byť vystavený väčšiemu teplu,ako 40st.c Robil som to zle. Potom som začal s užívaním Pestreca drveného a výsledok sa dostavil.Síce to trvalo dlhšie ako som si myslel,ale som spokojný s výsledkom.
Kľúčom bolo správne užívanie a taktiež rady,ktoré mi pomohli. Dnes už môžem povedať,že som majiteľom zdravej pečeni.

Nikits

PESTREC je to čo mi pomohlo a nedopustím,asi s tými názormi čo máte velux a jairo zdá sa že zatiaľ nie ste v zdravotnej tisni,ale potom si spomente naň...asi sa nudíte nie?

velux

presne tak! mas pravdu! ale toto admin ku podivu vzdy prehliadne.
uz im tu dolu aj niekto pisal, aby prestali, ale vidis, ludia ho hned uzemnili a produkty si objednali.. tak na blbych takyto zarabaju...

jairo

Prosim vas, uz prestante tu spamovat s tou vasou strankou! V kazdej teme na pestrec Vase 100 riadkove prispevky a fake-ove recenzie ako pomali uzdravujete smrtelne chorich. Klikol som si tam a nepredavate nic ine alebo odlisne co by neponukali desiatky dalsich e-shopov alebo nebolo dostupne v beznej lekarni.
Admin by to uz mal riesit...!!!

zdravapecen

PESTREC MARIÁNSKY, je plod bodliaka ktorého pôvod je na Kanárskych ostrovoch. Tento bodliak úspešne pestujú Španieli. Má blahodárne účinky na detoxikáciu a regeneráciu pečeňových buniek. Užíva sa drvený na veľkosť piesku alebo maku, aby sa stihol v žalúdku rozložiť a potom vstrebať v črevnom trakte. Vstrebateľnosť v črevnom trakte je v takej miere, v akej máme steny čriev. Plod bodliaka sa užíva priamo do úst a vždy ho treba zapiť vodou,min.3dcl. Je ideálne ak Pestrec požujete a obalí sa slinami, rýchlejšie sa rozloží a aj vstrebe.
Má neutrálnu chuť, niečo medzi, kešu, pistácie, lieskovce.V žalúdku sa nesmie stretnúť so surovým mliekom, alkoholom. Pokiaľ by ste aj dávku Pestreca zapili mliekom, alebo alkoholom nehrozia žiadne zdravotné problémy, ale vaša dávka bola zbytočná. Tieto látky negujú silymarín ,ktorý je ukrytý v šupke Pestreca, ktorá je veľmi tvrdá a nestráviteľná. Kvôli tomu sa musí podrviť na veľkosť piesku. Ale nie jemnejšie, lebo by Pestrec zase neplnil funkciu peelingu črevných stien. Nesmie sa zapárať a ani prísť do styku s kovom a vodou nad 40 st. Pestrec nemá žiadne vedľajšie účinky, takže kúra je bezpečná, nakoľko aj pri užití väčšieho množstva nehrozia žiadne zdravotné problémy. Ľudia s vysokým krvným tlakom začnú Pestrec užívať na noc, aby bolo telo v kľude a tlak sa nezvyšoval. Pestrec dvíha hlavne spodný tlak, takže pre tých, ktorý majú nízky spodný tlak je veľmi prospešný.

Čo by ste mali vedieť o Pestreci a hlavne čo môžete dosiahnúť pre svoje zdravie a skvalitnenie života, ak užívate tento plod bodliaka.

Ak máte Pestrec kvalitný s obsahom silymarínu je dôležité, ako ho pripravíte na užívanie. Rady typu rôznych mlynčekov aj na kávu nie sú vhodné na prípravu Pestreca. Už len z takého dôvodu , že vzniká pri tejto úprave teplo, ktoré poškodzuje látku silymarín, ktorá je na regeneráciu pečeňovej membrány veľmi dôležitá. Zápar a iné úpravy nie sú vhodné, tak že typy čaje a vyluhovanie v alkohole nie je vôbec účinné.
Rozdrvenie v mažiari a podobné pokusy nesplnia vstrebateľnosť a zdravotný prínos v porovnaní cena a efekt užívania Pestreca je nízka a neefektívna. Pri všetkých pokusoch o drvenie plodu Pestreca ak vzniká teplo, tak sa poškodzuje a potom nesplní zdravotné poslanie zákazníka a jeho účinky sú znegované.
Pestrec je liečivá bylina - plod bodliaka, ktorý má úžasné schopnosti pri tvorbe nových buniek a regenerácii pečeni- pečeňovej membrány. Táto má za úlohu zachytiť v krvi látky, ktoré sa vstrebali cez steny čriev, ale pre náš organizmus sú nežiaduce . Pokiaľ je poškodená pečeňová membrána, v krvi kolujú látky ako konzerváty , potravinárske farbivá, skrátka voľné radikály. Voľný radikál viaže na seba tuky a spolu s nimi sa usadzuje. Takto poškodená pečeň zvýšene zachytáva tuky a stukovatie - upchá sa.
Pritom by mala slúžiť ako zásobárňa výživových látok, ktoré máme v prebytku, aby v čase núdze dodala tieto látky do krvi.
Vložením Pestreca mariánskeho do úst začína proces , že sme po dlhom čase začali myslieť aj na náš najdôležitejší filter v tele.
V žalúdku sa rozloží a dáva signál k tvorbe tráviacich enzýmov a pečeň dáva signál k tvorbe žlče. Potom prechádza do čriev, kde sa obsiahnuté látky vstrebú do krvi . Tak ako postupuje črevným traktom, čistí a regeneruje črevný trakt , teda akýsi peeling črevných stien./ V prvých dňoch bude stolica zapáchať/ Asi do týždňa až 10 dní od začiatku užívania dokáže spravidelniť vylučovanie, čo je veľmi dôležité z hľadiska hnilobných procesov, ktoré poškodzujú steny čriev. V tomto čase už sa pečeň začína zbavovať prebytočného tuku. Po asi troch týždňoch užívania sa začnete lepšie cítiť, je to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie , zápalové procesy, ale aj preto, lebo cez očistené steny čriev sa lepšie vstrebávajú látky potrebné pre harmonickú činnosť orgánov. Veľkým prínosom Pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých nie je vstrebateľnosť niektorých vitamínov a minerálov. Ochudobnená krv o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia. Po asi piatich týždňoch užívania je už vidieť zmeny na očiach a tvári . Tieto zmeny si všimnú hlavne ľudia, ktorých ste dlhšie nestretli. Ale hlavne je to veľmi hmatateľné na krvných a pečenových testoch. Po piatych týždňoch užívania klesnú hodnoty až o 50% zo zvýšených hodnôt. Napríklad cholesterol -LDL z 9 na 7. Ak pokračujeme ďalej, po dvoch mesiacoch užívania sú už zmeny ktoré si všimnete aj sami. To že sa budete lepšie cítiť, lepšie vyzerať, je už pre vás samozrejmosťou. Zažívací trakt s vylučovaním synchrónne zabezpečí lepšiu vstrebateľnosť a tým aj výživu. Látky o ktoré ste dlhodobo ochudobňovali svoje telo, lebo steny čriev boli zanesené , teraz prúdia do žíl a dodávajú vám energiu a vitalitu. Vaše palivo života dostáva nový rozmer.
Ale aj podstatný fakt je ten, že stále prebieha regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia. Ak sme trpezlivý, tak sa po troch mesiacoch užívania dopracujeme relatívne k zdravej pečeni a krvné testy budú v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, v črevnom trakte nebudú prebiehať hnilobné procesy, nebude vás nadúvať a zbavíte sa aj vnútorného tuku, čo si všimnete na veľkosti brucha ,lebo aj pečeň zbavená tukov sa zmenší. O toto sa postará Pestrec, nakoľko má aj vysokú nutričnú hodnotu a pri užívaní nie je pocit hladu. Budete chudnúť, ale za plnej výživy nie metódou rýchleho zhodenia množstva kíl, kedy sa len tuková bunka zmenší, ale zostáva v tele a úbytok vody v tele robí dojem dobrého prípravku na chudnutie.
Úlohou Pestreca je regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány. Ak sa dopracujeme k funkčnej pečeňovej membráne, tak zdravotné problémy typu Cirhóza, Steatoza, zlé krvné a pečeňové testy, zväčšená pečeň, zažívacie problémy, problémy so stolicou, kožné ochorenia včetne akné, metastázy na pečeni, stukovatelá pečeň, syndróm vyhorenia, únava, migrény, endometrióza, alergie ale i problémy v črevnom trakte, ako i udržanie si normovanej váhy budú minulosťou. Pestrec má nesmierne významný prínos pre náš organizmus, je to silný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení.

Čo táto liečivá bylina dokáže:

-podporuje obnovu pečeňových buniek
- znižuje cholesterol
- zlepšuje trávenie, tvorbu žlče, žlčníkové ochorenia
-čistí črevný trakt
- napravuje sliznicu maternice
-je úspešný v boji s endometriózou
- chráni žily a cievy, odstraňuje kožné choroby a defekty koži.
- detoxikuje a posilňuje pečeň
- úspešne bojuje proti infekčnej mononukleóze
- preukázateľne odstraňuje následky chemoterapie
- pomáha proti nízkemu tlaku
- používa sa pri otravách jedmi najrôznejších druhov, vrátane otravy hubami, alkoholom a drogami
- zbavuje pečeň chemických prímesí a toxických látok z potravín
- chráni pečeň pred škodlivými účinkami z užívania farmaceutických liekov
- je obrovským prínosom pri boji proti migréne, závratom, depresiám, astme, alergiám, ale aj nevoľnostiam počas cestovania
-proti nádorové účinky silymarínu.
-ale veľmi veľa sa využíva na prevenciu, detoxikáciu, regeneráciu, posilnenie organizmu, zbavovanie tela toxínov, detoxikačné kúry.
- má vysokú nutričnú hodnotu, dopľňa do organizmu látky, ktoré v potrave takmer neprijímame.
Je toho naozaj veľa. Každopádne sa nikdy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri požívaní Pestreca. Je tak bezpečnou voľbou pre naše zdravie.
Výhodou je pohodlné podávanie, ako aj prakticky bezproblémové z hľadiska účinnosti a tiež požadovanej bezpečnosti, najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok. Užíva sa drvený na veľkosť piesku priamo do úst a zapiť tri dcl. vody.

Záverom chcem podotknúť, že ak sa dopracujeme k zdravej pečeni a krv bude v norme tak ona sa postará o regeneráciu a očistu pľúc a obličiek.

Dni , týždne a mesiace spomínané v tomto príspevku sú len orientačné a všetko závisí od toho, v akom stave je pečeň na začiatku užívania Pestreca.
Pečeň je vstupná brána nášho zdravia, nebolí a preto jej poškodenie zachytíme zväčša až na krvných a pečeňových testoch. Je výhodou, že sa dokáže veľmi rýchlo zregenerovať v porovnaní s časom jej dlhodobého poškodzovania.

Tak ako starneme, tak starnú aj naše orgány a majú menší výkon , preto sa musíme o ne starať viac a častejšie.

V dnešnej dobe je možnosť neobmedzeného cestovania aj do krajín, kde sa vyskytujú vírusy a infekcie proti ktorým sa náš organizmus nevie brániť , Pestrec Mariánsky je ideálne riešenie ako ochrana a prevencia proti týmto baktériám, ktoré môžu priniesť aj návštevníci týchto krajín pri vstupe na naše územie. Je ideálne sa na Pestrec obrátiť pri závažných ochoreniach pečene, pri otravách hubami a rôznymi chemickými látkami.

Ľudový názov Kristova koruna si plne zaslúži a má svoje opodstatnenie. Táto liečivá bylina je známa svojimi schopnosťami detoxikovať- čistiť a regenerovať pečeňové bunky pečeňovej membrány už 2000 rokov. Pestrec je známy ako všeliek- ľudovo Kristova koruna. Pokiaľ vám tieto riadky nestačili ,doplniť informácie sa dajú na webe zdravapecen.sk ,alebo vám ďalšie otázky môžem zodpovedať na maily kurtis@kurtis.sk.
ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV

Deria

Richard, co vadi tebe, nemusi vadit inym. Ja som to tiez citala so zaujmom, pretoze urcite uprednostnujem prirodne produkty pred chémiou, pokial to je mozne. Nuz zdarma ti dnes nikto nic neda a aj za chemiu platis, takze za kazdym produktom je nejaka firma:) a kazda si robi reklamu ale kazdy ma moznost vybrat si to, co uzna za vhodne.

MOKE

Ja a richard 41: Ja som prispela len k téme a to je pestrec ale netlačím nikomu nič a ani nemám dôvod.Ale čo tu ty prispievaš? Mne informácie pomohli a nie som v žiadnom vsťahu so zdravapecen. A žiadne produkty neponúkam, len som sa snažila poradiť,lebo som aj ja užívala pestrec zle. Pestrec nie je produkt,ale semeno bodliaka vygugli si to. čáuko