Pukanie v ušiach

Príspevok v téme: Pukanie v ušiach
babarik

Dobrý večer, už dva týždne mi pri polykaní, smrkaní a niekedy aj rozprávaní puká(praská) v ušiach. Zo začiatku som mala v ušiach aj zaľahnuté , zaľahnutie prestalo, mala som zatienené dutiny bez hladinky, nasadili mi clarinase repetabs 2x1, avamys 2x1, solux a predtým som užívala klabax a ciphin. Zaľahnutie ustúpilo no to pukanie v ušiach nie, čo stým dnes mi na ORL povedali , že pukanie v ušiach je normálne, no mne sa to nepozdáva a doteraz som to ani nemala. Už som z toho zúfalá,Ďakujem za odpoveď AK

mascha

nič neješ,telo si prečistuješ len pitím ovocných,zeleninových štiav,
ale,že to máš už dávno,bude to s liečbou asi tvrdšie,ideálnejšie by bolo dostať sa liečivom priamo k uchu,určite sú aj také možnosti,metody
napr. výplach nosa koloidným striebrom,ale to už záleží nakoľko dokážeš experimentovať,prijímať a dôverovať alternatívnej medicíne

mascha

môže to byť parazit, ktorý sa ťažko diagnostikuje,skús si spraviť očistnú hladovku, uvidíš či sa niečo pohne

Robo274

Ahojte. Prosím o radu a skúsenosti. Približne pred týždňom mi začalo pukať v ľavom uchu. Nebol som ani prechladnutý, nebol som vo vode, vyšetrenie na ORL ukázalo že uši sú úplne v poriadku. Nemám bolesti žiadne, ale je to veľmi nepríjemné a znervózňujúce. Doktor prezrel aj dutiny a zistil že sú nejaké zdurené, dal mi tabletky Aerinaze. Mimochodom cca pred rokom mi začalo z ničoho nič pískať či šumieť v ušiach, tiež bez nejakého nálezu. Vraj to môže byť z krčnej chrbtice. Píska dodnes. Môže byť toto všetko spôsobené tými zdurenými dutinami? už X rokov pozorujem, že sa mi dosť často denne upchá nos, bez toho že by som mal nejaké hlieny. Napr. keď si ľahnem, musím dýchať ústami, lebo nos je úplne upchatý. Prosím o radu či má niekto nejaký podobný problém a čo s tým. Vďaka

v159

Puká ti v ušiach silno ? Ja mam teraz zalahnuté v uchu a puká mi tam dost nahlas. Ked som s tým bola asi predrokom na ušnom tak mi len niečim pichli do ucha nič som necitila len mi tam puklo a vytiekol mi všetok hnus. A bolo po všetkom. Inak pri prehltaní mi slabo puká stále. Naopak ked mi nepuká tak mi je uplne nanič a som z toho nervózna :D Teraz by ma skôr zaujímalo ako sa zbaviť toho zalahnutia :/ už som z toho uplne na nervy. Najprv ma ucho bolelo ale po kvapkach ma bolesť prešla a v uchu mi zalahlo. Mam pocit že je to z tých kvapiek ale neviem čo mam robiť aby mi to vytieklo von.