Majetok na zvysenie pritazlivosti

Príspevok v téme: Majetok na zvysenie pritazlivosti
Klasik12321

Baby, chcem sa opytat, do akej miery rozhoduju majetkove pomery o tom, ci sa vam nejaky chlap zda byt pritazlivejsi alebo ci to vobec neberiete do uvahy?
Vcera som totiz v tejto suvislosti zazil taky sok, ze z toho nechapem a je mi z toho na grc, no ked citam v akych podmienkach mnohe zeny ziju, tak pripustam, ze niekedy z cisteho zufalstva su ochotne vyrazne sa zamerat u muza aj na tento aspekt. :(

Agnes999

Ja to ciastocne do uvahy beriem, hoci som nikdy nemala problem uzivit sa sama a vzdy som to aj robila, nikdy som sa nenechala vyuzivat. Ale presne ako hovori alibi, po narodeni dietata sa zena sama uzivit nevie a este musi zivot aj dieta, to nezvladne. Chlap by sa mal vediet aspon ako tak postarat o rodinu, vsak nakoniec zena upratuje, vari, preco by chlap nemohol prispiet viac v inom smere. Keby si platil upratovacku a chodil do restauracii, vyjde ho nepomerne viac ako ked ma doma zenu.

kafe

vôbec to neberem do úvahy. Páči sa mi jeden úplne bezpeňažný chlap kvôli tomu aký je a čo vie - manuálne zručný, dokáže vnímať krásu a vytvárať ju - páči sa mi čomu sa venuje (história, archeológia), ako rozmýšľa, nefňuká, nepodceňuje sa, je večné decko..
Ináč aj mňa zaujíma, čo za šok si to zažil.

alibi

zeny prirodzene tuzia po detoch. a bohuzial ked sa im narodi dieta tazko ho vedia same financne zabezpecit preto hladaju muza, ktory je schopny sa o rodinu postarat. myslim, ze je to normalne a rozumne. zlatokopky, ktore potrebuju muza s ferari a dvoma domami to je nieco ine. vacsina je normalna. ale mnoho muzov je lenivych tak ak zene nedajboze vadi, ze jej nevie ani kupit kyticu tak ju nazvu zlatokopkou :)