Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posun zubov kvôli osmičkám

Príspevok v téme: Posun zubov kvôli osmičkám
Hana123456

Dobrý deň. Mám problém s osmičkami, ktoré mi rastú a tlačia na ostatné zuby. Dnes som sa objednala na stomatochirurgii, žiaľbohu termín až o dva mesiace. Už teraz badám posun spodných zubov, zahusťujú sa a krivia. Nemám z toho dobrý pocit, nakoľko sa ževraj zuby po extrakcii nevrátia do pôvodnej polohy. Nemáte s tým niekto skúsenosti, či zuby ostali natlačené na seba alebo po extrakcii osmičiek sa naspäť uvoľnili? Vopred ďakujem za odpovede.

simka111

Nosila som strojček na horných zuboch, pretože som mala predkus, strojček mi zuby vyrovnal, predkus zmizol, lenže teraz sa mi začinaju tlačiť zuby mudrosti a predkus sa vracia, dosť mi to vadi, je to viditeľne aj citeľné.. je možne že sa mi zuby opäť narovnaju ked sa osmičky vytrhnu ?????
Pretože inak bolo zbytočne nosenie strojčeka, bolesti, penazi aj času. Asi som spravila chybu, že som dala na radu mojej zubarky, aby som si osmičky nechala... vraj sa mi ešte zídu....

Slecna A.

Adka, to je zaujimave...lebo mne osmicky tiez sposobili, ze mam krivu dvojku a ked som navrhla vytrhnutie tychto osmicok, zubar sa mi vysmial, vraj sa mi dvojka sama od seba nevrati spat namiesto...Neviem comu verit teraz, ale urcite budem aj nadalej trvat na vytrhnuti osmicok a uvidim na vlastnej kozi, co sa bude diat :)

adka 30

ano mne sa po vytrhnuti zubky poposuvali.vlastne vsetky zuby ktore mi trhali tak mi neostali diery ani medzery pekne sa to poposuvalo a pritom som bola dospela takze tak.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posun zubov kvôli osmičkám - Fórum - ZDRAVIE.sk