Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze ju naozaj milovat?

Príspevok v téme: Moze ju naozaj milovat?
kika187

moze chlap skutocne milovat svoju priatelku s ktorou je 5 rokov, ked ju za posledny rok 10krat podviedol s inou? Ano ta ina som ja , a prosim neodsudzujte ma, ja viem ze je to hrozne, ze by som sa mala hanbit, no dnesny svet je prehnity a plny nevery vsade kde sa pozriem. ja toho chlapa milujem, urcite by som nesla so zadanym len preto aby som si uzila. ked je so mnou som najstastnejsi clovek na svete. je na mna mily, hovori mi ze ma ma naozaj strasne rad a raz povedal ze keby nebol zadany ze by chcel byt so mnou. lenze ja ho mam rada ovela viac, no nepovedala som mu to, iba tak naznacila ze viac ako rada, ale nikdy nemam odvahu sa opytat preco mi to robi? uz mi niekolkokrat povedal aj prepac ze som ti ublizil, takze si je asi vedomy toho ze ja som do nho zamilovana hoci som mu to realne nikdy nepovedala...preco mi ale stale potom dava nadej tym ze stale sa este niekedy vrati ku mne a skoncime v posteli? Strasne by som chcela pochopit to muzske zmyslanie, ako on uvazuje. Som z toho poriadne na dne, poriadne nespavam a nejedavam, nic , absolutne nic ma nebavi, cele dni sa nudim, mavam strasne pocity uzkosti, rano ked sa zobudim je to najhorsie , citim uplne prazdno, nikdy som tej fraze nechapala, teraz uz viem ake to je. tazko sa mi dycha, nedokazem bez neho normalne fungovat, uz neviem ako dalej a nemam sa ani komu vyrozpravat, tak pisem tu s nadejou ze niekto zazil podobnu situaciu a mozno pozna odpoved :(

doremi

boze, ludia, to su rady typu: "ked uz je na zemi, tak si aj ja kopnem" ako uznavam, ze holka nerobi dobre, ale vsak kto z nas nikdy nespravil ziadnu chybu?
ono podla mna to na AD isto neni a ani depka to nie je, ale rozhodena z neho si slusne. tu pomoze asi len cas, pripadne este teraz mozno nejaky dobry reset ;)) ono to prejde, casom, urcite, neboj nic :)

fero11111

nic pofajc mu ho a rano sa kukni do zrkadla jak tej oficialnej to daval do analu a na obed nech ti chuti :} a prajem ti dobru chut

odpovedam

depresia nie je smutok, depresia je cosi viac. jasne, ze v tazkom obdobi su ludia smutni a sklesli, ale ked to prejde do depresie (ako diagnozy s roznym stupnom vaznosti), nema podla mna zmysel sa trapit a byt hrdinom, ze to zvladnem sam/a. Ale ja by som druhykrat uz neotalala a sla za doktorom. Moze urcit terapiu, aj inu nez medikamentoznu. ale ked kika studuje, potrebuje sily sustredit inde.

kika187

neviem no, idem teraz radsej ku kamaratke nech niesom sama, to ma zabija, ale keby nahodou niekto poznal nejakeho doktora kde by som mohla zajst bez toho aby o tom niekto vedel, tak dajte typ

Mimulus

Tak dobre ma tu neukŕkajte len mi to bolo trošku divné. Každý kto sem napíše že je smutný má depresiu. Ale beriem a ospravedlňujem sa :)

Dadula56

Mimulus, jednoducho. To co pise v prispevku 20:38 je uz trocha vaznejsie, nez len jemna nostalgia za milencom. Ak clovek len sedi a nic ho nebavi, tak to v poriadku nie je.

kika187

ja neviem, ako nemyslim si ze mam nejaku tazku depresiu, kamaratov vyhladavam a obklopujem sa nimi ale symptomy typu poruchy spanku, nezaujem o cinnosti , ktore ma doteraz bavili, nechut do jedla ( nevravim ze uplne nechut, ale jedavam o dost menej ), pociti zufalstva a uzkosti , zachvaty placu aj sedia :/

Mimulus

Neviem možno som divný ale ako sa môžeme z témy ,,Môže ju naozaj milovať?,, dopracovali k téme klinickej depresie :D

odpovedam

mimulus, ak doktora nepotrebuje, tak jej to doktor povie. Depresia je zmena pomeru chemickych latok v mozgu a sam od seba sa nenapravi. ak ma stazene dychanie z uzkosti a tlak na hrudniku, naozaj to same neprejde. Resp. moze to trvat aj mesiace. Kika, mozes ist na ktorukolvek ambulanciu psychiatra, pripadne si pohladaj v starsich temach dobrych lekarov. ak antidepresiva nepotrebujes, tak ti to doktor povie. Sama musis vediet, nakolko to je vazne. Ja som tiez mala uzkosti a k lekarovi som nesla a ked sa spatne pozeram, ze som polroka bola ako bez zivota, zbytocne som stracala cas....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze ju naozaj milovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk