Moze ju naozaj milovat?

Príspevok v téme: Moze ju naozaj milovat?
kika187

moze chlap skutocne milovat svoju priatelku s ktorou je 5 rokov, ked ju za posledny rok 10krat podviedol s inou? Ano ta ina som ja , a prosim neodsudzujte ma, ja viem ze je to hrozne, ze by som sa mala hanbit, no dnesny svet je prehnity a plny nevery vsade kde sa pozriem. ja toho chlapa milujem, urcite by som nesla so zadanym len preto aby som si uzila. ked je so mnou som najstastnejsi clovek na svete. je na mna mily, hovori mi ze ma ma naozaj strasne rad a raz povedal ze keby nebol zadany ze by chcel byt so mnou. lenze ja ho mam rada ovela viac, no nepovedala som mu to, iba tak naznacila ze viac ako rada, ale nikdy nemam odvahu sa opytat preco mi to robi? uz mi niekolkokrat povedal aj prepac ze som ti ublizil, takze si je asi vedomy toho ze ja som do nho zamilovana hoci som mu to realne nikdy nepovedala...preco mi ale stale potom dava nadej tym ze stale sa este niekedy vrati ku mne a skoncime v posteli? Strasne by som chcela pochopit to muzske zmyslanie, ako on uvazuje. Som z toho poriadne na dne, poriadne nespavam a nejedavam, nic , absolutne nic ma nebavi, cele dni sa nudim, mavam strasne pocity uzkosti, rano ked sa zobudim je to najhorsie , citim uplne prazdno, nikdy som tej fraze nechapala, teraz uz viem ake to je. tazko sa mi dycha, nedokazem bez neho normalne fungovat, uz neviem ako dalej a nemam sa ani komu vyrozpravat, tak pisem tu s nadejou ze niekto zazil podobnu situaciu a mozno pozna odpoved :(

Dadula56

Pravda je asi takato: priatelka mu vyhvouje z nejakeho dovodu. Mozno si na nu zvykol, mozno je dobra v posteli, mozno pecie dobry kolac. Je uplne jedno, aky to je dovod. Ty si na sex, v podstate ma isty sex, ked si zapyta. Nedava ti sexom ziadnu nadej, to si velmi mylis dojmy a pojmy. On si sexom s tebou iba ulavuje od napatia. Nic to pre neho neznamena. Davas ty snad rohliku smaslom nejaku nadej?Lebo to je asi podobne - uspokojenie potrieb. On musi minimalne tusit, ze mas k nemu city, takze tym to ma este istejsie.
Ty sa zamysli nad zopar vecami: ten muz ta zneuziva. Ten muz je schopny podvadzat opakovane svoju partnerku. Je naraz v dvoch vztahoch a ani v jednom mu vobec nezalezi na citoch zeny. Myslis si, ze ty si ta vyvolena, ktorej by bol verny, ak by aj opustil svoju oficialnu priatelku?Nie, nebol by ti verny. Dostanes od neho to iste, co dostava teraz jeho priatelka.

TinaM

no, vsetci traja ste na polutovanie. Jeho priatelka preto, lebo ak to netusi, zije v klame a ak to tusi a toleruje, nema rada samu seba. Ty preto, lebo si nevazis samu seba, tiez zijes v klame a zrejme s tym ani nic nechces urobit. A on preto, lebo je sice asi super stastny (povrchne), ma dve pipiny (a podla mna aj viac), ale je to chudak, tiez nevie, kde je sever a je nevyspely na akykolvek vztah.
A rada? Neviem, ci sa da nieco poradit, co by ti pomohlo. To by si mala vediet sama.