Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odveci jedálniček - chudnutie

Príspevok v téme: Odveci jedálniček - chudnutie
TheVicks

Ahojte! Snažím sa jesť 5x denne lenže som strašne dlho v škole a tak mi nič nevychádza. Celý deň som preč takže musím jeesť jedlá balené alebo také veď viete. Myslíte že sa mi podarí schudnúť ak budem cvičiť (to je jediné na čo mi zvýši čas doma) a jesť takto?: R: Biely jogurt + ovsené vločky + lyž. medu alebo ovocný jogurt (alebo hocijaký iný jogurt)
D: Jablko
O: Bebe dobré ráno alebo musli BigCorn
O: Jablko
V: Biely jogurt

Proste nech je to aspon 5x za deň ale iné si dopriať nemôžem. Cvičiť je jediné na čo mi ostáva čas tak čo stým. Snažím sa zbytočne ?

TheVicks

Ďakujem velmi pekne za úprimné komentáre, ale najskôr si prečítajte môj komentár z včera (21:23) kde som dodala ako to je doteraz a, že toto mi len napadlo. Tak poprosím keď si to prečítate tí ktorý hneď reagovali takto tak mi skúste poradiť tak normálne. ;) Ďakujem zza pochopenie

zuzan-ka

Poviem ti takto - ja som bola presne ako ty, mala som vlastnú hlavu, všetko som vedela najlepšie, držala som hádam všetky diéty aké existujú alebo som nejedla vôbec, následne na to som sa začala prežierať ,prosto som šla z jedného extrému do druhého. Hanbila som sa vyjsť von, pretože sa mi tak spomalil metabolizmus, že som priberala po každom súste jedla. Až raz som sa pozrela do zrkadla, špeky mi trčali takmer zo všadiaľ a vtedy som si povedala, že takto to ďalej nepôjde. Dala som na radu iných, začala som jesť pravidelne, do toho som pridala cvičenie, cvičila som aj s ľahkými činkami, ruky aj nohy sa mi krásne vytvarovali a poviem ti, že keď vydržíš a ľudia v tvojom okolí si začnú všímať, že chudneš tak tie komplimenty ťa budú poháňať dopredu.
Skús si jedlá vážiť, jedz v pravidelných časoch, telo si potom na to zvykne a nebudeš jesť pomedzi to lebo telo bude vedieť kedy má čakať ďalšiu dávku jedla. Ale hlavne jedz. Na pár kúskoch ovocia a jogurtoch neschudneš.

Malicka 160

TheVicks ty si normálna? Ako choď s touto témou kdesi. . . zrejme už máš v hlave zakorenenú anorexiu. Takže pre mňa za mňa hladuj, telu nedávaj živiny, vyzeraj ako kostra a buď si schúlená v klbku, keď bude vonku 30°a teba bude klepať od zimy. Nemám k tomu čo povedať viac, pretože to čo píšeš je zrejmé. Nejesť, vynechať, len ovocie, príjmať málo bla bla bla... takže tak. Keď si to upraceš v hlave tak tu napíš, že chceš poradiť zdraví jedálniček.....

97Lenka17

s prepáčením si blbá alebo čo?? o.O skončíš ako ja to ti hovorím úprimne ako anorektička!! sa uvedom!! ako keby ťa rožok zabije, ovocie nemá všetky živiny, akurát budeš mať fajnú hnačku :D a dokazíš si črevá. Tvoj problém..

lolka05

s takýmto jedálníčkom sa dostaneš akurat do nemocnice. aj ja som malo jedla ale zato viac co si ty napisala a malo som pila a čo bolo ?? včera som 3x odpadla ...zmeniť stravovacie navyky a piť vela vody.

TheVicks

a ked by som vynechala olovrant je to velmi zlé ? lebo školu končím naozaj neskoro a zobrala by som si viac ks ovocia... tak by to boli ranajky, desiata, obed, večera a cvičenie... musí byť tých jedál 5 ?

orchidejka

a co hovorite na tie ovsene vlocky ktore su balene do 4 porcii, zalievaju sa vodou a su bud neutralne, alebo s prichutou orechy, cokolada ci nejake ovocne prichute..mozu sa ci nie?

malajanulka

Nechceš sa už trápiť a chceš vyzerať dobre? Tak konečne už niečo pre seba urob a pridaj sa k nám viac na stránke: schudni-nitra-sk8.webnode.sk Ak máš neaké otázky neváhaj a napíš:))))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odveci jedálniček - chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk