Odveci jedálniček - chudnutie

Príspevok v téme: Odveci jedálniček - chudnutie
TheVicks

Ahojte! Snažím sa jesť 5x denne lenže som strašne dlho v škole a tak mi nič nevychádza. Celý deň som preč takže musím jeesť jedlá balené alebo také veď viete. Myslíte že sa mi podarí schudnúť ak budem cvičiť (to je jediné na čo mi zvýši čas doma) a jesť takto?: R: Biely jogurt + ovsené vločky + lyž. medu alebo ovocný jogurt (alebo hocijaký iný jogurt)
D: Jablko
O: Bebe dobré ráno alebo musli BigCorn
O: Jablko
V: Biely jogurt

Proste nech je to aspon 5x za deň ale iné si dopriať nemôžem. Cvičiť je jediné na čo mi ostáva čas tak čo stým. Snažím sa zbytočne ?

TheVicks

154cm, 55-56 kg... stále to behá.. A stravujem sa takto nepravidelne.. pretože vydrží mi to 3 dni a potom si dám niečo úplne odveci a ešte pomedzi to... kedže ten čas a všetko... ale už chcem s tým prestať..

TheVicks

tak nechcela som hned aby ste takto reagovali pretože toto mi len naozaj preplo a myslela som že toto by možno bola rýchlejšia cesta... ale asi naozaj nie... ved som nepovedala že sa takto už stravujem...doteraz to vyzeralo takto: (7:00)R: biely jogurt + ovsené vločky + 1 čaj. lyž. medu, (9:30)Ol: Jablko a Bebe dobré ráno alebo Bebe a hrsť orieškov, 14:00 O: malá porica niečoho v jedálni, 16:00 Ol.2: pohár nízkotuč. acidka + trošku stévie tekutého sladidla do toho lebo nechutí mi to bez toho alebo 2dcl mlieka obyčaj., 18:00 V: Vajíčko uvarené so šalátovými listami (to je jedeiné čo zjem) a fakt som sa pokúšala už o zeleninu a nič, už do toho musím priradiť len cvičenie od 18:00-19:00 alebo od 19:00-20:00... schudnem takto ? alebo budem stále na rovnakej váhe.. lebo už neviem ako... a viem že tu už je vela takých tém.. .ale fakt neviem čo na ten olovrant a večeru... a proste doteraz mi to ani len takto nevychádzalo no aspon takto som to chcela mať naplánované... a proste stojí mi váha no potrebujem zhodiť do leta... myslíte že to pôjde ?

97Lenka17

ahoj, akože z hentoho sa naješ? :D vtipné.. kokos ako keby pečivo nie je balené.. :D keď sa nehýbeš a ješ len hento tak schudneš v pohode ale budeš samá slanina bez svalov..

Dadula56

Vedela by si si to zariadit inak, len sa ti nechce. To do akej skoly chodis, ze mozes jest len jogurty a jablka?To nebude skolou, ale zrejme poruchou prijmu potravy.
Donicis si travenie, metabolizmus, hormony, plet, vlasy...ale darmo to pisem, ty si aj tak nedas povedat, to uz vidiet z toho stylu, akym kladies tu otazku.

zuzan-ka

očividne nie som jedná čo si myslí,že je ten jedálniček zlý. načo chceš vedieť náš názor ked si aj tak budeš tvrdiť svoje?

zuzan-ka

no,tak keby vieš tak už si dávno chudá a nechudneš takýmto spôsobom.
aj ja som chodila do školy a vedela som si jedálniček spraviť oveľa lepší, bola som najedená a neopadávala som od hladu. ten jedálniček je biedny, takto neschudneš moja milá.

Malicka 160

A čo tak dať si cottage cheese, nejaké chlebíky do toho, pečivo, zelenina nikde nie je, veľmi veeľmi zlý jedálniček, budeš z neho priberať, lebo neobsahuje žiadne živiny pre teba potrebné a spomalí sa ti metabolizmus...

TheVicks

nemyslím ale viem, lebo už toho bolo aj menej a keby si to viem zariadiť inak tak určite je to iné...čo ma dosť hnevá