Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček miláčikovy

nirv

Slovenska gramatika zažíva vďaka netu hlboký úpadok, ked už nie diakritika ale aspoň pismenka nech sú ako majú byť...všade je čoraz viac chýb. Ale upozornit by sa malo slušne. Bohužiaľ jednak niektorí útočia a jednak niektorí sa hneď urážaju....trocha zmyslu pre humor a sebakritika neuškodí

krajkovana

patinka popytaj admina nech to opravi a bude dobre. myslim, ze tuto hrubku uz nikdy nezopakujes a na veky vekov si zapamatas, ako toto slovo NEPISAT!
ake ma tvoj priatel zaluby? kup mu darcek podla toho, co ho zaujima

krajkovana

bevas "obycajny a dobry ludia" tiez sa na to nemozem pozerat.
sklonovanie pridavnych mien, vzor pekny:
j.c. pekny clovek
mn.c.pekni ludia
opravit, upozornit treba, ja by som bola za to vdacna. ale treba to robit ohladuplne, nie sa hned navazat. vsetci sme sa tu gramatiku niekedy museli naucit, a stale ju potrebujeme opakovat a pripominat. na tom nie je nic zle :)
ja tomu mojmu kupujem kosele a kravaty, z toho sa dokaze neuveritelne tesit. cim kriklavejsia kravata, tym vacsia radost :)

Patinka

Slovenčina mi nikdy nešla a ani nejde, a vôbec ma to netrápi a nezaujíma. Časom sa ju naučím. A ostatným ktorí mi odpovedali na otázku čo mu mám kúpiť ďakujem. Tým ostatným čo mi píšu že sa mám učiť gramatiku tiež. :D On má 15 rokov

Leela333

andzinsan, no asi sa staráš do druhých, keď ma to poučuješ o tom, aby som nepoučovala :) Nikdy neupravujem veci v príspevkoch (možno iba keď ma niečo naozaj irituje), lebo sem-tam sa aj mne v rýchlosti podarí chyba či preklep, ale toto fakt bije do očí, tak som cítila potrebu ju na to upozorniť. A budem rada, ak už nebudeš viac reagovať na mňa, lebo sa tu nemám chuť hádať. Proste si rob svoje a ja si budem svoje ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darček miláčikovy - Fórum - ZDRAVIE.sk