Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ďalej?

Príspevok v téme: Ako ďalej?
kadma

Dobrý deň,od začiatku roka sa mi podarilo schudnúť 8kg a vyše 10cm v pase,všetko išlo krásne dolu a dost rychlo,cvičím kalanetiku obden a snažím sa zdravo stravovať na raňajky ovsena kasa alebo jogurt s otrubami, na obed ryba a zelenina,alebo syr a zelenina,(na mäso som moc neni) a večera napr 2 banány a nejaká celozrnna drobnosť a to dost skoro (medzi 4-5hod,som v robote do 9 a o 10 prídem domov). No a teraz zrazu už vyše 2 týždne nič,ani deko dole,nejde to ani hore,čo je super,ale ked sa pozrem do zrkadla,vyzerám jak keby som 5kg pribrala,a to som po každej odcvicenej hodine kalanetiky videla krásne výsledky a teraz mi to príde že sa zvacsujem aj ked váha a miery su tie iste...neviem čím to je..este stale mam z čoho zhadzovat,vážim 85kg!!!!:( ale nemozem sa už ani pozret do zrkadla lebo ma to strašne demotivuje...

kikia

hej presne, na večeru vraj nie sú vhodné cukry ako banán a pečivo - to si daj skôr ráno. na večeru skôr tú rybu a zeneninu. a hlavne! trpezlivooosť! od začiatku roka ešte neprešlo toľko času - ty musíš cvičiť aj rok aj viac a to pravidelne - 3x týždenne kardio - cvičenie - bicykel, beh, korčule, plavanie - hocičo čo ťa baví :)

zuzan-ka

To je skvelé že si toľko schudla,gratulujem.
Ak sa stravuješ stále tak isto tak si možno len telo zvyklo na tú stravu, skús niečo zameniť v jedáličku a banány neviem či by som na večer jedla, obsahujú dosť cukru. Skús si na večeru dať nejaký šalát zeleninový s vajíčkom napríklad.
Hlavne to nevzdávaj.

odpovedam

skus robit kardio cvicenia - beh, korculovanie, bicykel. Cvicenia s vlastnou vahou su skor na spevnenie. kardio je na spalovanie tukov. Priipadne rob rychlu chodzu, aspon hodinu denne...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk