Prvé rande

Príspevok v téme: Prvé rande
lager520

Asi divné, idem na svoje prvé rande, aj keď mám už 20 rokov. Skúsenosti nemám absolútne žiadne. Prosím o radu. Viem, že mám byť sám sebou, na nič sa nehrať a podobne. Ale mám pár nezrovnalostí a snáď pomôžete nájsť riešenie. Mali by sme spolu stráviť okolo 2 hodiny. A k tomu problému. Najväčšie obavy mám z toho, že nebudem mať o čom kecať a budeme len ticho a skončí to fiaskom. Nie som z tých, čo majú o čom hovoriť, lebo rozsah mojich aktivít je skorej menší. Čiže nemám nejako veľa zážitkov a tak, o akých témach by som mohol hovoriť?? Proste chcem ten čas aktívne vyplniť, aby mala pocit, že sa o ňu zaujímam, ale nechcem sa zase chvastať, čo som ja za super človeka. Čítal som už nejaké rady iných ľudí, ale zaujíma ma aj váš názor. Kecať o hudbe, záľubách, nič ma viac nenapadá. Ale to sú tak témy na 10 minút a potom zase neni o čom hovoriť. Budeme len čisto von, park, prechádzka, nikde si nejdeme sadnúť. Po pravde, nemám na to ani e, našťastie to odo mňa nežiada.

gbstw

samozrejme, že podržím :) je to súčasť budovania attraction ku mne :P a bolo aj štvrté rande, potom si väčšinou položím otázku, či to má zmysel pokračovať, zhodnem sa sám so sebou, že nie, a rozlúčime sa v dobrom. Nothing difficult:)

gbstw

každý máme iné priority :D a v rámci možností sa snažim byť aj gentlemanom (veď som predsa slušne vychovaný) :P

gbstw

ooo lahke devy by boli pod moju úroveň, neboj sa, ja poznám svoju cenu :D a na dlhší vzťah ja čas nemám, vieš, som veľmi zaneprázdený človek :)