Bojim sa ist k zubarovi

Príspevok v téme: Bojim sa ist k zubarovi
wewa689

Dobry den,prosim vas o radu,mam velmi znicene zuby naposledy som bola u zubara minuly rok..od vtedy sa tam bojim ist lebo my povedal ked pridem tak my bude liecit zuby lebo ich ma velmi odvapnene ,derave,ale iba horne zuby ,dole nie..velmi sa bojim ..nemate aj vy niekto podobny problem?co znamena liecit?nechcem zazit vytahovanie nervov,dost ma to boli ked zakusnem az ma tak mikne strasne ma to boli ..bojiiim :(

wewa689

mam poskodenu zubnu sklovinu uplne,mam fokusy ,mam hnisavy vacok nad zubom,mam strasne citlive zuby,mam jedne zub ktory ked sa zakusnem a dotknem sa ho okamzite skundova bodava bolest az ma celu mikne a roztrasiem sa..starsne sa bojim toho zubara..lebo naozaj je to strasne...

wewa689

idem teraz do zubara,ale bojim sa ze to bude moc boliet,uz teraz to mam citlive a nietoboze my tam bude vrtat a dotykat sa ich..bojim sa ze tam odpadnem,lebo to co mam ja za bolesti zuba ked sa ho dotknem no zbohom..to je taky sekundovy tyk bolestivy ach bojim sa...

rene1337

Zubar je urgentna a nutna vec. Podobnu fobiu ma vela ludi ale da sa to zvladnut. Urcite by som necakal urcite mas kaz podla tychto priznakov cim dlhsie to odkladas tymto bude viac boliet pockaj ked ti to zacne hnisat a budes to mat cele zapalene to uvidis co su za problemy a dost casty problem sa spaja s kazom aj zapach z ust takze na tvojom miestr supitaj k zubarovy :)

wewa689

prosim vas,naozaj my na tom zalezi,pomozte my,ja sa bojim ist ..nemate niekto podobne skusenosti?ked mam vacok a zub mam citlvy velmi a sem tam ma boli..a chcem sa spitat..ci to bude moc boliet,lebo teraz ked ma to boli tam my to smeruje hore do hlavy do usi taka bodava bolest a nesmierne to akokeby pali..bojim sa

wewa689

mam tetaniu,bojim sa ze tam omdliem od bolesti,lebo to je priserna bolest ked ma zacnu boliet zuby tak my to ide do hlavy a to je neznesitelna bolest..a mam zuby citlive na chlad a teplo..mam aj hnisave lozisko ,fokus..bude to boliet u zubara??mate niekto podobne skusenosti?dakujem