Toto mi prišlo na mail. Čo to znamená?

Príspevok v téme: Toto mi prišlo na mail. Čo to znamená?
ewka.

Keďže nemám nikoho, na koho by som sa v tejto chvíli obrátila o pomoc, skúsim tu.
Dnes mi prišlo na email toto varovanie :

Vážení: Webmail Subscriber

Oznamujeme vám, že váš e-mailový účet presiahol
skladovacie kapacity. Nebudete môcť odosielať a prijímať e-maily a vaše e-mailový účet, budú vymazané z nášho servera. Ak sa chcete tomuto problému vyhnúť, kliknite tu pre aktualizáciu vášho účtu. Ďakujem.

Keď som klikla na to čo chceli, bola tam tabuľka, kde mimo iného chceli meno a heslo. Samozrejme na nete je kopec varovaní, aby sme heslo nikomu neposielali, tak som nič nevyplnila a neodoslala.

Po hodine sa príloha nedala otvoriť a vypísalo mi toto :

We're sorry. You can't access this item because it is in violation of our Terms of Service.

Find out more about this topic at the Google Drive Help Center.

Čo to znamená? Môže sa stať, že naozaj mi zablokujú mail a nebudem môcť nič posielať ani odosielať ? Prečo takéto veci posielajú ?

Ales81

Boze, ludia ked si kliknete na link tak zistite ze je to podvrh spravy od administratora, kde sa od Vas snazia ziskat prihlasovacie udaje do vasho webmailu
To ze si to vymazala si urobila najlepsie co si mohla.

Nas tymito spravamu bobarduju uz mesiac. Mazat, ignorovat a hadzat do spam filtru.

Hlavne nevyplnat ziadne udaje na prilozenom odkaze !

Mimulus

A kôš si vymazala? Myslím vyhodené správy, pretože ak zmažeš správu tak ju to automaticky hodí do koša a kým to nevyhodíš tak to stále zaberá miesto presne tak ako v PC.

ewka.

ale ide o to, že v gmail.com mám len 200 správ a predtým som mala aj 600 a bolo to v pohode. A v outlooku tiež toho nemám veľa. Preto mi to nejde do hlavy.

inak dakujem za odpoved.

Mimulus

Každý mailový účet má určitú kapacitu! Vymaž staré správy, ktoré nepotrebuješ, spam, a vyhoď všetko aj z koša! Uvoľníš si tým mail. Si teda myslím že je to tak...

Alebo ak nemôžeš vymazať správy tak si text jednoducho skopíruj do wordu napr...