Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kruhy pod očami

Príspevok v téme: Kruhy pod očami
chlebikBB

Dobrý den

Už dlhšiu dobu mám strašné kruhy pod očami. Pracujem s počitačom spánku mám dosť. Žial mám aj jednu neurologicku chorobu /sklerózu/. Nakoľko som len 30ročný tak som z toho dosť znechutený. Poradíte mi prosím ako sa toho zbaviť. Bol som aj v lekarni či existuje na to nejaká masť ale tie mladé mi nič nevedeli poradiť.

ďakujem sa odpoveď

amanda23

Lu, ak mas kruhy vrodene, nepomozu ti drahe kremiky a korektory velmi, jedine ta vypln. Ak to nemas vrodene a mas to z nedostatku spanku, pripadne zloz zivotosrpavou, poruchami pecene /to byvaju az tmave/, inak to nevyriesis a vacky byvaju zasa zo zlej funkcie obliciek /zadrziava sa voda v tele/

lindush

Ja mám veľmi hlboké pod očné ryhy teda mala som . Včera som absolvovala vyplnenie Redensity II Eyes, zatiaľ spokojnosť perfektne mi to vyplnilo uvidíme ako dlho vydrží a ako sa to usadí nakoľko to mám iba 1 deň

Niki123

amanda23, ziadne masirovanie nie je potrebne..
Lekarka mi vysvetlovala, ze toto Redensity Eyes ma nejake specialne zlozenie vhodne prave pod oci a ziadne hrudky nerobi..

Krossr

Takisto som mal výrazne kruhy pod očami a začal som používať -odkaz odstránený- - veľmi mi to pomohlo, spolu s tým som zvýšil aj príjem tekutín (čistú vodu) a efekt viditeľný :)

amanda23

Niki dakujem za informacie, co sa tyka tej aplikacie kyseliny, onov to po napichnuti este rozmasiruje lekarka, aby tam neboli hrudky, ale citala som tu na nejakej diskusii, ze tam treba este na to masirovanie chodit, vtedy bola rec o nosovo-ustnych ryhach a vrasky medzi obocim..Ale to sa mi zda blbost, aby som tam chodila este na premasirovanie, ked to dobre spravi prvy krat, nechapem naco, preco by sa to malo hrudkovat ...

Niki123

ano bola som v IEM. Stalo ma to 260 eur, ale najlepsie investovane peniaze. Efekt bol uz hned po aplikacii uzasny. Do dvoch tyzdnov sa ale este zlepsoval. Malo by to vydrzat rok, ja to mam zatial mesiac.. Budem referovat, ak nezabudnem ;)

amanda23

Niki ja o tom uvazujem uz dlhsie, prosim ta kde si natom bola v IEM? Lebo toto je novinka, kedysi to vyplnali klasickou kyselinou hyaluronovou, co davaju aj na nosoustne ryhy. Ak smiem vediet, kolko ta to vyslo a kolko to vydrzi? /neviem ako dlho to mas spravene/.

Niki123

navsteva dermatologa alebo plastickeho chirurga..
Odporucam Redensity II Eyes, ja som s tym velmi spokojna!
Skus si vygooglit..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kruhy pod očami - Fórum - ZDRAVIE.sk