Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja sestra sa asi zbláznila

Príspevok v téme: Moja sestra sa asi zbláznila
vanny

A to doslovne. Je veľmi pekná, inteligentná 23 ročná žienka. Pred rokom sa rozišla s partnerom o ktorom si myslela, že pre nich plánuje spoločnú budúcnosť. Odvtedy ako keby jej totálne preplo. Skončila VŠ, našla si celkom dobrý job a zamilovala sa. Ale keď som z hrôzou zistila, že sa stretáva s 18 ročným maturantom, takmer ma porazilo. Snažila som sa o tom s ňou porozprávať, aby prestala dávať silu do tak nevyrovnaného vzťahu a našla si niekoho k sebe aj vekovo aj spoločenský rovného, odbila ma slovami, že je to jej život. Ja som však presvedčená, že je to len náplasť za ten nevydarený vzťah a skôr či neskôr zraní nielen seba, ale hlavne toho mladého. Ako jej otvoriť oči, aby sa začala chovať rozumne a nerobila takú blbosť. Ďakujem..

zewa

Vanny, rozumiem ti. Chápem, že máš o ňu strach, aj o seba a rodičov, že budete opakovane prežívať smútok svojej sestry. Neviem, čo všetko to vtedy pre vás obnášalo. No tým, že sa k nej budeš správať ako k nekompetentnej v nej možno upevníš myšlienku udržať si tento vzťah aj keby sa neviem čo dialo (aj keby ju bil). Aby len dokázala, že vie vo vzťahu vydržať a nerobiť blízkym bolesť. Každý má právo na omyly. Aj ty aj ona. Tak ako sa teraz možno myslíš ty, tak isto sa môže aj ona. Musí tým prejsť. Nikdy nemôžeš iného človeka pred tým ochrániť. Jedine jej môžeš byť oporou a priať jej vzťah, v ktorom bude šťastná. A keď to nevyjde, byť tá, čo ju poľutuje. Alebo ak je to pre teba príliš ťažké, taktiež máš právo chrániť seba a dištancovať sa od nej. Ale nikdy nezmeníš jej názor. To musí vyskúšať a prísť na to sama.

nirv

Nie si jej mama, daj jej pokoj. Ona vie, čo jej poskytuje. Keby ho nepotrebovala a nerozumela si s ním tak s ním nie je. Načo kuvikas. Možno s ním ostane čo smrti.

Agnes999

Ked nechces aby sa trapila tak sa jej prestan srat do zivota a rozkazovat jej s kym smie a s kym nesmie chodit, s kym sa smie bavit, co si ma obliect a pod. Zrejme si stara zakomplexovana panna ktoru nikto nechce a tak musis nicit ine vztahy. Ja byt tvoja sestra, sa na teba zvysoka vyserem a prestanem sa s tebou stretavat. A mozno tvoja sestra skor ci neskor tiez nieco taketo spravi a okrem teba sa tomu nikto nebude divit! Kup si psika, toho mozes dirigovat, ci sa ma vycurat pri pravom alebo lavom strome a ci pojdete von o jednej alebo druhej! Ked ho vycvicis, bude ta aj posluchat a pribehne na zavolanie! Lebo obavam sa, ze okrem psa ta nebude posluchat nikto, tak aby si z toho nemala depresie!

vanny

Mám 26 a veľmi dlho trvalo, kým sme ju dostali z toho rozchodu. Takmer polroka žila ako bez duše, potom sa nejako dala dokopy a teraz mám obavu, že sa zase sklame na plnej čiare.

vanny

Ja sa na to pozerám úplne inak ako väčšina z vás ... Je pravda, že ide o celkom schopného, mladého muža, ale z môjho pohľadu pubertiaka. čo jej môže niekto taký ponúknúť, oporu??? ochranu??? Však sám všetko toto hľadá ešte u rodičov. Nemá nič čo by jej mohol ponúknuť. Ja sa len bojím, že keď tá jej zamilovanosť opadne, opäť bude veľmi sklamaná a nechcem aby sa trápila....to je všetko

Agnes999

"Ako jej otvoriť oči, aby sa začala chovať rozumne a nerobila takú blbosť." No myslim, ze ten, kto potrebuje otvorit oci si ty! Staraj sa o seba a ju nechaj zit. Lutujem tvoje buduce deti, jak tym budes dirigovat zivot ked nenechas dychat ani vlastnu sestru!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja sestra sa asi zbláznila - Fórum - ZDRAVIE.sk