Priatel ma dieta

Príspevok v téme: Priatel ma dieta
Leila

Ahojte, Chcela som by som poprosit o radu ako to zvladnut ze moj priatel ma dieta. Pred pol rokom som odisla do zahranicia studovat a na intraku som sa zamilovala do jedneho chalana netrvalo ani tyzden a zacali sme spolu chodit. Hned prvy tyzden mi povedal ze ma trojrocnu dceru ale vzhladom na to ze som mala v zahranici zostat len jeden semester som to nebrala tragicky. Pocas semestra som sa vsak rozhodla ze ten vztah stoji za to aby som tam zostala. Teraz vsak neviem ako zniest ze nie som ta najdolezitejsia v jeho zivote. Som rada ze sa o malu stara a chcem ho v tom podporovat lebo vzdy som odsudzovala tych co od svojej zodpovednosti utiekli ale na druhej strane by som ho mala rada len pre seba.Obcas ma ovlada ziarlivost. Jeho ex chce aby som sa s malou zoznamila pod jej dohladom co totalne nechapem lebo ona mojho priatela tiez nevola ked ju chce zoznamit so svojimi frajermi. Myslim si ze to bude narocne aj bez jej pritomnosti ale moj priatel to poklada za dobry napad.Tak som radsej povedala ze to ma este cas.Dalsi problem je ako mam oznamit mojim rodicom ze mam priatela, ktorý ma dieta, kedze pochybujem ze by to ocakavali.

takajedna

kamoska mala presne tento isty problem...zial po par mesiacoch ho nechala lebo zistila, ze mat chalana s dietatom pre nu neni ono...a inak jej rodicia boli dost proti...ja osobne s tymto skusenosti nemam, takze neviem ani poradit, ale pokial ti v tom vztahu nieco vadi, tak to podla mna radsej treba nechat tak kym nie je neskoro lebo potom to bude este tazsie...dieta je pre rodica vzdy to najdolezitejsie na svete a ked s nim chces byt, tak sa s tym musis len zmierit...