Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hlavy sa opakuje

Príspevok v téme: Bolest hlavy sa opakuje
Kkarol25

Zdravim uz asi tyzden mam kazdy den pocit unavy, ospalosti a bolesti hlavy.

Zacalo to minulu stredu, nejako ma bolela hlava tak som si dal ibalgin 400 bolesti presli.
Na druhy den teda v stvrtok som bol len unaveny a pobolievala ma hlava a neriesil som to.
V piatok opat vecer bolest hlavy, aby som zaspal musel som si dat ibalgin 400.
V sobotu bola pohoda lebo som si poobede dal 3 hodinove slofika, aj ked som sa trochu citil divnejsie dalo sa.
V nedelu som vela spal az do obeda takze unava nemala kedy prijst.
V utorok opat ta strasna bolest hlavy vecer, ale skusil som si dat len nurofen 200, zabralo.
V stvrtok to iste. Nurofen 200, zabral.
Vzdy sa totiz snazim zobrat co najmensiu davku v tabletke alebo ziadnu. Len ma to trochu serie lebo za posledny tyzden som zobral uz 4 tabletky od bolesti co niekedy nezozeriem ani za rok.

Spim 7-8 hodin denne, a v praci poslednu hodinu teda po 7-8 hodinach odkedy vstanem citim uz tazke oci, ako ma mierne zacina pobolievat hlava, doslava tak ako keby som bol neviem ako unaveny, pocit ako by ste prebdeli noc a nespali aspon 24 hodin.
Pridem domov kym sa nejem, sadnem trebars k tv hlava ma rozboli a bude to zas na tabletku lebo uz ma zacne boliet brucho a zaludok jednoducho ked si nedam tak viem ze nezaspim, po tabletke staci aj 200mg ibuprofenu nastupuje do polhodiny ulava ze neviem ze ma hlava boli, ostava uz len unava.Kked len sadnem to tmavsej miestnosti bez tv tak to prezijem aj bez tableky.

Neviem co to je, taky som nejaky nesvoj, nie je to ze na umretie ale ako keby sa zo mna vysala energia a este sa pridali bolesti hlavy. Doslava uz po robote ked pridem domov nevladzem nieco robit. A to si pamatam na casy kedy som vedel tahat aj do 4tej rana. Mam 25r.

Zacal som zrat vitamin c, b a magnezium. Dufam ze je to len docasne a nebudem musiet kazdy vecer alebo kazdy druhy vecer brat ibalgin 200 na to aby mi utichli bolesti hlavy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.