Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zahadna diagnoza

Príspevok v téme: Zahadna diagnoza
maria096

dobrý deň...som v strede lekárskeho maratónu a rada by som vedela aj Váš názor, keďže stále neviem čo mi je...začiatok: tlaky na hrudi,zlé dýchanie,bolesti hlavy,slabosť, únava,zvýšená teplota, pocit cudzieho telesa v krku( obvodný:atb, vraj zápal v krku), počas liečby( hnačky, nechutenstvo,závraty, necitlivosť končatín,stále zvýšená teplota)...neprechádzalo, takže obvodný opat dalsie atb, aj keď som žiadny zápal podla mna nemala ????stavy neprechádzali, schudla som asi 5 kg, strašná únava, pridali sa depresie, mravenčenie v končatinách,akokeby mi tam dačo lozilo, hlavne lýtka,pocit telesa v krku stále,závraty, pocit na vracanie, bolesti hlavy,triašky,slabosť v končatinách, časté nutkanie na močenie aj vyprázdňovanie, vypadávanie vlasov, studené ruky nohy, tiky vo svaloch..krv dokonalá, aj biochemia aj obraz plus test na stitnu tiez, ekg,echo v poho...orl kvoli telesu tiez.....ja uz neviem, nemáte niekto nieco podobné???aleco co to moze byt?

amanda23

Katka mas pravdu, dnes sa to tak riesi, aby mali s tebou pokoj... Jasme, po tych tabletkach bude clovek utlmeny, ze tie telesne bolesti uz nebude tak vimat, len potom ked vysadi liek, bude to mat hned spat a este aj zavislost...A psychiatri kazde telesne ochorenie podpisuju psychike, aj chripku ked dostane clovek, aj to ma zo psychiky, lebo bol prepracovany atd...

Katka333

inak milujem take rady ako tu zazneli, ze zajdi k psychiatrovi a budes na tabletkach ziarit stastim...
ked ma niekto fyzicky problem tak psychotabletky ho akurat zatlacia do uzadia ale urcite nevyriesia.
no dnes je taka doba, ze vsetko riesit co najrychlejsie a najjednoduchsie - cele zle

Katka333

ci bol kliest malinky alebo nie, nehra rolu, mohol Ta nakazit. klieste aj v stadiu larvy, takmer neviditelne, prenasaju boreliozu.
ziadaj u lekara test Westernblot s rozpisom antigenov.

RNG

Je hromada chorob, ktore lekari nevedia poriadne diagnozovat. Medzi ne patria rozne maskovane, ako boreliozy, chlamidie, L-formy, mykoplazmy a samozrejme dnes coraz castejsie parazity, z celeho svweta, nielen miestne ako niekedy
A to navrch hromady virusov , co nosime v tele vsetci amktoe len cakaju na oslabenie tela cimkolvek, aby sa premnozili a skodili.
Naskovane choroby treba odmaskovat, na to je NAV, Samento, serrapeptaza a podobne a potom ich aj telo vidi lepsie, aj atb a rozne antimikrobialne prirodne do nich vedia zasiahnut ovela ucinnejsie.

amanda23

ak by to bolo predsa len z tych kliestov, odporucam ti napisat priamo mail sem a dohodnut sa s pani na zaslani krvi na vsetky choroby prenasane kliestom, obvodna ti urobi len bezne testy, kde sa vacsinou malokedy nieco potvrdi, poziadaj po dohode s Dr. Vichovou o odber krvi..tu je kontakt..Parazitologický ústav SAV, Dr. Bronislava Víchová, PhD., Hlinkova 3, 040 01 Košice

maria096

viem, že sa prenáša najmä kliešťami, ale toho som veru dlho nemala...vlastne minuly rok takeho malinkého iba...a poštipla ma osa v septembri.doteraz tam mám značku a nechce mi zmiznúť..môže to byť z toho?ale inak predtým mi nič nebolo.začalo to v podtsate behom pár dní.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zahadna diagnoza - Fórum - ZDRAVIE.sk