Zahadna diagnoza

Príspevok v téme: Zahadna diagnoza
maria096

dobrý deň...som v strede lekárskeho maratónu a rada by som vedela aj Váš názor, keďže stále neviem čo mi je...začiatok: tlaky na hrudi,zlé dýchanie,bolesti hlavy,slabosť, únava,zvýšená teplota, pocit cudzieho telesa v krku( obvodný:atb, vraj zápal v krku), počas liečby( hnačky, nechutenstvo,závraty, necitlivosť končatín,stále zvýšená teplota)...neprechádzalo, takže obvodný opat dalsie atb, aj keď som žiadny zápal podla mna nemala ????stavy neprechádzali, schudla som asi 5 kg, strašná únava, pridali sa depresie, mravenčenie v končatinách,akokeby mi tam dačo lozilo, hlavne lýtka,pocit telesa v krku stále,závraty, pocit na vracanie, bolesti hlavy,triašky,slabosť v končatinách, časté nutkanie na močenie aj vyprázdňovanie, vypadávanie vlasov, studené ruky nohy, tiky vo svaloch..krv dokonalá, aj biochemia aj obraz plus test na stitnu tiez, ekg,echo v poho...orl kvoli telesu tiez.....ja uz neviem, nemáte niekto nieco podobné???aleco co to moze byt?

janka54

daj si to spravit potom uvidis nemusis sa hned bat ale dala by som si to spravit kvoli tej necitlivosti koncatin a ich mravcenie

janka54

co tak dat si spravit magneticku rezonaciu chrbtice a mozgu u neurologickyv trencine dobra primarka MUDr.cimprichova

ebi77

ja neviem či ti urobia, skús sa popýtať, zaleží to od lekára, ak ti neurobí tak môžeš skúsiť šťastie u iného imunologa, zatiaľ výmenné lístky nie sú potrebné, môžeš skúšať

maria096

len protilatky na chlamydie- negat....ovodny si uz mysli, ze som hypochonder, bola som tam trikrat, zakadzym som sa stretla s nepochopenim a ingoranciou.dokonca mi povedal, ze ak mi bude zle, mam ist na pohotovost???!!!!..tie vysetrenia som si vybavila vsetky cez znameho.....kam sa mam uz obratit???

ebi77

protilátky boli robené????
protilátky na baktérie ako sú chlamýdie, borieliozu, mykoplazmu, toxokarozu, toxoplazmozu a mnoho ďalších
Ďalej protilátky na rôzne vírusy
ako ebstein barrov vírus a pod. ???
toto by si určite dala urobiť,, pri tých ťažkostiach čo opisuješ

hlúposť, že psychika, 80% psychických ochorení vzniká práve pôsobením rozšírením rôznych vírusov, baktérií v tele!!! len lekári predtým zatvárajú oči

maria096

je pravda, ze posledny rok bol asi najhorsi v mojom zivote, dlhodobo som bola vo vnutornom vypati,rozne problemy , stres a tak. ale zeby za vsetko mohla psychika????viem, ze dnes je uz asi vsetko mozne, ale som silny clovek a psychicke problemy nemam..neviem teda, mozno si ich neuvedomujem...zacalo vsetko zo dna na den...neviem, som uz zufala.