Deje sa mi všetko možné - bojím sa..

Príspevok v téme: Deje sa mi všetko možné - bojím sa..
petusik.sram

Ahojte, ja som sem už dávnejšie písala a niektorí ľudia mi na to odpísali že z toho nie som tehotná ale... 1.3. som bola na gynekologií čo bolo asi 3 týždne po styku a robila mi sono a nič tam nezistila, lenže som počula že na sone vidno plod až v 4-5 týždni, ale povedala mi že na jednom vaječníku prebehla ovulácia, čo ma usvedčilo v tom že tehotná nie som, pretože tehotné ženy neovulujú a nemajú menštruáciu (iba v ojedinelých prípadoch), ale teraz, čo je asi 5 dní pred menštruáciou ma začali bolieť prsia - viem že je to pred menštruáciou normálne ale mne sa to nikdy nestalo, možno len pár krát za tie 3 roky čo už menštruujem a dneska ma dokonca zapínalo z jedla - nezvracala som. Bojím sa, už mám aj bolesti v podbrušku ako pred ms...

klasik12321

Ty neries, jednoducho pockaj v klude ci dostanes kramy, lebo si mozes privodit stav falosneho tehotenstva prave tym strachom a namyslanim. A hlavne baby - nesexujte, ked nedokazete uniest mozne nasledky! Ziadna opakujem ziadna antikoncepcia nie je 100%, s tym treba ratat.