Krasny chlap neznamy

Príspevok v téme: Krasny chlap neznamy
Truffla

Ahojte

pred dvomi tyzdanami bol koniec zo soferom a neviem preco ale mne to ani trochu nebere... nevyronila som ani slzu, ani mi za nim neni luto ani nic.... To len dokazuje ze som ho nelubila a ze sa mi totalne znechutil aaa ze uz myslim ze viem tie negativne emocie v mojej hlave potlacat.

Teraz novy pribeh... ja viem.... mala by som kaslat na chlapov ale niesom zamilovana len je ten chlap pekny.. ale pekne popriadku ...

Pred dvomi mesiacmi som stretla krasneho chlapa, vyzeral fakt uzasne a velmi sa mi pacil. Ale stretla som ho raz a brala som to tak ze ho uz nikdy neuvidim. Nakoniec som ho stretla mnuly tyzden, ako vychadzal z domu pri mojej skole... Videla som do akeho auta nastupil tak som si to zapametala.... a Na druhy den som mu za celne sklo odkaz s mojim cislom, nech sa mi ozve.... hned sa mi aj ozval a zacali sme si pisat smsky... predstavil sa mi menom a ja som mu povedala ze som ho stretavala par krat pri skole a ze by som sa s nim chcela stretnut, ze by som sa rada zoznamila.... tak on suhlasil.. a neskor vecer si ma pozrel na facebooku, teda ajk vyzerama secko...nakoniec som zisitla ze kedysi bol v jednej realcii, bol v telke a ja som ten program uplne sledovala takze si ho trosku pametam... ma nieco cez 30 a je slobodny.... je to byvaly olympionik a majster europy v jednom sporte a teraz uz ale podnika.... je velmi inteligentny a vtipny a tak... ked som prec, piseme si sem tam a mame take svoje vtipy takze sranda... Uz sme sa aj stretli abolo to fajn lebo sme mali o com kecat, lebo ten sport som robila aj ja a bolo velmi dobre.... a mame sa stretnut zase.. aj ked som to stretnutie iniciovala ja... viem ze ma ale velmi malo casu.. o 9 chodi vecer domov, uplny workoholik (co sa mi paci)

Nechcem teraz hned na neho 'skocit'alebo co... chcem sa s nim len stretavat a dat tomu sancu alebo co... ale vobec neviem ako na to .... neviem ci ma zaujem alebo co.... lebo prvy krat ked sme sa mali stretnut napisal : nic si od toho ale neslubuj.. a ja ze ci to mysli tak ze ide len o zoznamenie a on ze ano ...

takze vobec neviem... viem ze som od neho mladsia a viem ze takto si najdem vzdy niekoho... ale ja by som si velmi priala aby to vyslo ...

co mam teda robit alebo skor nerobit ?

Lulu2011

su baby na starsich, ale psychicky vyspelejsie, tato na starsieho nema, je mlkva ryba pri starsom a vobec sa nevie chovat, len ju z nejakeho dovodu pritahuju

nirv

Pozrite na Angelinu, aký mala búrlivý život a kam to dotiahla, ani zďaleka sa nechovala rozumne. (pozerám Salt :))

nirv

Ak je otec veľvyslanec, asi ma dosť práce. Čo majú vravieť deti rodičov, ktorí makaju na snemy alebo chodia na týždňovky. A ani tak to nemusí byť, možno sa jej venoval až moc. Niektore baby sú jednoducho na starších. Ja tomu tiež nerozumiem, ale je to tak. A ona len hľadá partnera, a skúša možnosti. Neviem či je to horšie ako sedieť a čakať či niekto o ňu prejaví záujem. Aspoň získa skúsenosti.

Lulu2011

jasne, ze su aj horsie problemy, ale proste tu je tato tema, tak sa bavime o nej, kazdopadne nie je uplne normalne to co robi, tu nikto rodicov neodsudil, ale tak sa chovaju decka, ked nemaju dostatocnu pozornost, proste ta pravdepodobnost tu je

nirv

Ale to je jej problém, že je nedospela, že sa každú chvíľu zabuchne do iného dospelaka. Nemyslím že je to vôbec na psychológa, možno je, ale ludia majú oveľa závažnejšie problémy, každý by potom mal nabehnut s nejakou svojou drobnou poruchou ku psychológovi. Otec ju možno zanedbaval tak si to rieši takto, ale vy tu odsudzujete rodičov, bože a čo majú vravieť tí čo ich znásilnil otec, tí co majú rodičov alkacov, psychicky chorich rodičov, ti čo rodičov nemali, ti čo ich rodicia bili? Táto tu je najskôr rozmaznana, bože, aká tragédia.

Lulu2011

nirv - keby tu nebola kazdý mesiac nova tema s 30tnikom, tak sa nikto nezamysla, ale myslim, ze tu je urcite hlbsi problem, tu nikto nesudi, len proste tu je do oci bijuci problem

Dadula56

nirv, lenze Truffla je daleko za tym, ze sa buchla do 30 rocneho. To samo o sebe nie je nic alarmujuce. Neviem, ci si citala jej stare temy. To bolo minimalne znepokojujuce, ak nie nieco viac.

nirv

To už prehanate...tak sa buchla do 30 tnika, koľko bab robí oveľa väčšie kraviny, len o tom nepisu...nesudte aby ste neboli súdené.