suche vlasy bez lesku

samantha

ja som male ten isty problem - vlasy bez lesku, suche, skrepatene. Vyskusala som uz vselico mozne a najviac mi pomohol sampon s balzamon od lavery na suche vlasy. potom som si kupila lacnejsi od alverde s aloe vera - bol tiez super - oba kupis v dm drogerie. Skus najskor ten lacnejsi od alverde - mne sa este pacil viac ako lavera. Tiež dobrý je aj pantene intensive regenetation - ale ten pouzivam az tezaz ked su vlasky leske. Vsetko pouzivma v konbinacii sampon, balzam a maska, ak sa z daneho druhu vyraba.

laurika108

Ahojte masky a balzami z obchodov nie je dobre stale davat na vlasy ... 1krat ,alebo 2 krat do mesiaca si treba dopriat domace masky a to si davat aspon 1 tyzden ...a tym je majoneza a med ...nie je dobre stale davat masky z obchodov pretoze je v tom strasne vela chemie aj agresivne sampony tie strasne zatazuju vlasy ....niekedy je dobre si kupit obycajny sampon brezovy ,kamilkovy kde nie je tolko vela chemie ..a na lesk vlasov pomaha olej na vlasy mozem poradit internetovu stranku kde maju dobre balzami a oleje ...Laura

sonka

jaja... ja som tiež skúsila ten šampóm a tiež som bola príjemne prekvapená, celkovo gliss kur majú dobre výrobky.

jaja

ja som si kupila sampon gliss kur nutri protect taky ruzovy...a viete co??? je perfektny!!!...zatial som ho mala na hlave iba 3 krat ale viem uz teraz povedat ze je super bala som sa ze sa mi po nom budu mastit vlasy ale nie je fakt dobry a vlasky sa po nom velmi pekne lesknu!!!=D

musska

Pripajam sa k L'oreal materska kasicka, kupila som si sampon aj balzam,sice som pouzila len raz,ale vlasy su velmi fajn,som spokojna :)

sadsun

Ja pouzivam elseve s materskou kasickou a zatial to funguje som spokojna ... vyskusaj ho za vyskusanie nic nedas :D

sonka

Ja mám jednoznačne dobré skúsennosti s radom kozmetiky od gliss kur - hair repair. A potom zlé neboli ani šampóny, balzamy, masky či bezoplachové kúry od l´oréal alebo aj šampóm od nivei diamond gloss bol dobrý.

Z domácich receptov sú na suché vlasy bez lesku dobré zábaly z octu, čierneho čaju, olivového či kokosového oleja a potom som ešte čítala, že aj med je efektívny, ale to už neviem, med na vlasy som neskúšala.