Bolesť krížov a celej chrbtice

Príspevok v téme: Bolesť krížov a celej chrbtice
kajka

Mam 27r. a citim sa ako 80rocna...uz dlhu dobu cca 3 roky mam problemy s chrbticou lepsie povedane s krizami a bolest mi vzdy vystreluje do nohy raz do pravej raz do lavej ....ziadne liecenie len dookola utlmovaky a rehabky ktore mi pomahaju len na chvilku....a bolest cim dalej horsia.... tentokrat mi ta bolest ustupila z krizov a vystreluje mi pod lopatkami ..jeden den na jednej strane druhy den zase opacne..ta bolest to je ako krce ... neviete mi poradit co mam robit? alebo ako presvedcit mojho uzasneho lekara nech ma da dokopy.... som uz vycerpana aj po psych. stranke..viem ze mi zase daju utlmovaky a ja uz nevladzem tie silne lieky....aj cvicim ale ani to mi nepomaha...ja osobne si myslim ze mam zapal v tele ale nikto to neriesi... som zufala....

redbuuul

Zdravím vás, mam problém ktorý ma už poriadne unavuje. Mam chronické bolesti krízovej chrbtice ktoré sa prejavujú hlavne pri zmene počasia, konkrétnejšie cítim sa ako keby mi niekto medzi stavce zapichol skrutkovač a zabudol vytiahnuť. Keď že mam 34 rukou, netrpím nadváhou a nemal som žiadny uraz, jedine možné vysvetlenie pôvodu môjho problému by asi mohlo bit o že na vojne sme boly na cvičení –Týždeň sme skaly v stane pri teplotách -26 spupnou. Poraďte mi niekto co sa stým dá robiť.

veronika215

Bezbolestný pohyb pre aktívny život

Prečo užívať Arthron 4?
Pomáha chrániť, vyživovať a regenerovať kĺby.
Má pozitívny vplyv na správnu štruktúru a obnovu kĺbov.
Zlepšuje elastické a mechanické vlastnosti kĺbových chrupaviek.
Prispieva k potlačeniu kĺbovej stuhlosti.

ARTHRON 4
V ľudskom tele je viac než 180 kostí spojených kĺbmi. Medzi najčastejšie poruchy pohybového aparátu patrí artróza či osteoartróza a artritída. Osteoartróza najčastejšie postihuje kĺby kolien a bedrové kĺby, výnimkou ale nie sú ani drobné kĺby. Najúčinnejším riešením je užívanie doplnkov stravy s látkami, ktoré degeneratívne zmeny chrupavky spomaľujú. Medzi tieto látky patrí predovšetkým glukosamin, chondroitin,, MSM a boswellia, teda presne látky obsiahnuté v prípravku Arthron 4.
Pre zakúpenie prejdite na stránku- -odkaz odstránený-

ferdiš

Súhlasim s Jarou K., mne ten Hippokratin tiež veľmi pomohol, aj keď miesto cvičenia mám záhradu. Ale bolesti už nemám, môžem pracovať a to je hlavné.

jaanna

CT,ci MR chrbtice si mala robene?MŮZE TAM BYT NALEZ .IBA TYDEN LIECBY NEZABERIE-CAKAS AZ PRESTANES AJ CHODIT? POTOM UZ NIC NEMUSIS,LEBO BUDE NeSKORO-BUDES PRIPUTANA NA LŮZKO....

jankaaaaaaaa

pri bolestiach chrbtice a krizov je potrebne spravne drzanie tela, spravne sedenie a treba navstivit ortopeda a vylucit zle postavenie chodidiel alebo rozdielnu dlzku koncatin

jara K.

mne osobne na bolesti chrbta a krížov pomohli kúpele v Hippokratine kombinované s cvičením - asi pred rokom som mala také bolesti, že som nemohla ani poriadne chodiť, nákupy som robila po kile a cvičiť bolo skoro nemožné, vtedy mi veľmi pomohol Hippokratin. Odvtedy ho používam pravidelne a samozrejme cvičím - podľa mojej skúsenosti najlepšie zaberajú pomalé cvičenia typu joga, pilates - treba ale dbať na to, aby ste si natiahli chrbticu - chodím na turistiku cítim sa úplne v pohode. Informácie o Hippokratine nájdete na -odkaz odstránený-

stanofka

mam 40 rokow a treti tyzden mam strasne bolesti chrbtic. bolest mi wystreluje do zadku a prawej nohy..najhorsie je na tom to,ze to boli ci sedim,ci lezim.pri chodzi a spanku ani nehoworim..bola som u lekara..ten mi dal tabletky soldapol a tyzden marodky..tabletky som skoro cele wybrala a bolest???mam pocit,ze horsie a horsie..zacinam mat strach,ze to snad nikdy neprestane:((ale ja musim robit!!tuto w anglicku mi nikto nezaplati,ked budem doma lezat:((poradte prosim!!!