Zaskuby svalov

Príspevok v téme: Zaskuby svalov
julka222

dobry den.uz cca tri tyzdne ma trapia zaskuby svalov po celom tele...hlavne na lytkach, chodidlach a hlavne v pokoji, ale objavuju sa v podstate vsade po tele, aj na chrbte, rukach, na tvari....citim, ze mam tie lytka aj stuhnute, do toho ma zacalo koleno boliet...cim to je a ako to mam riesit?dakujem za rady, uz ma to velmi obtazuje

RNG

Myslim zmes roznych, ako psylium, inulin, pektiny, arabinogalaktany, glucomannan a podobne.
Probiotika tiez potrebuju pestru vyzivu, tak ako aj my.

RNG

Nestaci len brat probiotika, lebo aj najsilnejsie na trhu neobsahuje ani tisicinu toho, co potrebujeme pre creva. Takze ich treba rozmnozit najmenej 1000 krat tym, ze clovek berie pre nich potravu, tj najma mikrovlakniny.
Odporucena davka zmesi roznych mikrovlaknin je 15 az 20 gramov denne, a to plati pre kazdeho, kto sa chce dost dlho dozit.
"Smrt zacina v hrubom creve" vyhlasil jeden zo znamych lekarov/vyskumnikov na travenie dr Bernard Jensen a potvrdili to dalsi, pozri na
www.truehealthandhealing.org

michael

Snajväčšou pravdepodobnosťou , ked si brala antbiotiká- tak si mala brať aj probiotika no a na to ťa mohla upozorniť doktorka alebo lekarnička.Antiobiotika mohli narušiť tvoju črevnú floru čo má za následok /neodborne povedané/ nekvalitne zužitkovanie potravy a tým máš nedostatok vítálných látok, a ztoho telo trpí a sa chveje.Chod si kupiť probiotika aj ked je to už dosť neskoro.

julka222

hej hej.mozno aj viac.zacalo to pocas uzivani atb.co to moze byt?je to viacmenej len v klude, vsade, hlavne lytka.a mavam aj bolesti svalov a krce.dnes rano do trapezu.auky

michael

Tri týždne julka? To myslíš vážne!Už si to mala dávno riešiť u lekára. Ale ked sa ti nechce do lekára, chod do lekárne a kup si magnezium (horčík) s vit. B-6 (pyridoxin) Mali by to mať tak spolu sa to predáva. Ale ked nemajú tak si to kup osobitne 2 krát denne ber to ale ako na letačíku predpísane Malo by to prestať do týždna ak nie tak navštív neurologa skore uzdravenie